ZyXEL GS1100-24E přináší gigabitové rychlosti a vyšší energetickou účinnost

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, uvádí na trh switche GS1100-24E, jenž nabízí okamžitou konektivitu gigabitového Ethernetu zákazníkům, kteří požadují mimořádnou výkonnost a spolehlivost celé sítě.

Tento nový, kompaktnější nástupce populárního nespravovaného switche ZyXEL GS1100-24 může být snadno nasazen v prostředí kteréhokoli malého podniku a zajistit okamžitou gigabitovou konektivitu, vyšší energetickou účinnost a téměř bezhlučný provoz. Nový model je sice fyzicky menší než jeho předchůdce, ale přesto jej lze zapojit do standardního 19palcového racku, a může být tedy bez problémů nainstalován vedle dosavadní infrastruktury. Představuje tudíž ideální platformu, která umožňuje přejít na gigabitový Ethernet a současně ochránit investice do stávajících technologií.

Klepněte pro větší obrázek

Switch GS1100-24E dále posiluje rodinu komplexních síťových řešení společnosti ZyXEL, a partnerští prodejci proto budou ještě lépe připraveni soutěžit o obchodní příležitosti s nejznámějšími značkami na trhu síťových produktů. ZyXEL je přitom ve stále větší míře považován za reálnou alternativu těchto značek.

Pokročilé funkce pro úsporu energie snižují náklady na spotřebu a konstrukce bez ventilátoru přináší bezhlučný provoz. Switch nabízí také vysokou míru spolehlivosti spolu s omezenou doživotní zárukou, která zákazníkům garantuje návratnost investice. Produkt podporuje gigabitové ethernetové připojení s 24 porty, a výborně se tak hodí pro aplikace s vysokými nároky na šířku pásma, přenos velkých mediálních či datových souborů a streaming videa nebo audia. Switch GS1100-24E odpovídá standardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) a snižuje provozní náklady tím, že dynamicky reguluje výstupní výkon podle provozu, činnosti či nečinnosti připojení a délky kabelu. Tuto funkci lze díky vyhrazenému tlačítku kdykoli zapnout nebo vypnout a zajistit tak v případě potřeby maximální přenosové rychlosti se zachováním energeticky účinného provozu.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, uvedl: „Switch GS1100-24E nabízí jednoduchou instalaci typu plug-and-play a spolehlivou výkonnost s velkou šířkou pásma, kterou malé a střední firmy potřebují, chtějí-li jednoduše a hospodárně rozšiřovat sítě. Vzhledem k energeticky účinnému a bezhlučnému provozu je tento switch šetrný k životnímu prostředí a současně uživatelsky přívětivý. Pomocí switchů, bran, přístupových bodů a zabezpečovacích zařízení značky ZyXEL se stále častěji vytváří celá komplexní síťová infrastruktura pro zákazníky z řad organizací. Produkt GS1100-24E obohacuje naše silné portfolio inteligentních switchů s webovou správou a plně spravovaných switchů, které se stávají populární volbou všude tam, kde je prioritou vysoký výkon, spolehlivost a nízké náklady za celou dobu životnosti.“
 

Témata článku: Zyxel, Switch, Switche, Ethernet, 24, Energy, Audio kabely

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5