Zoner Photo Studio zdarma k počítačům a tabletům Lenovo

Lenovo přichází ve spolupráci se společností ZONER software s exkluzivní nabídkou. Každý, kdo si nyní zakoupí počítač nebo tablet z produktové řady Idea, získá jako dárek zdarma licenci na program Zoner Photo Studio 16 PRO.

Kdokoliv si zakoupí produkty z řady Idea, získá po registraci na mikrostránkách www.zoner.cz/lenovo a odeslání sériového čísla zdarma licenci k programu Zoner Photo Studio 16 PRO. Jedinou výjimkou jsou tablety s operačním systémem Android, na něž se tato nabídka nevztahuje.

Aktivaci licence je nutné provést nejpozději 30 dnů po nákupu produktu značky Lenovo a ke každému produktu je možné zdarma získat pouze jednu licenci. Licence na program Zoner Photo Studio 16 PRO je časově neomezená, takže si tento osvědčený program na úpravu a správu fotografií mohou zákazníci užívat od momentu instalace klidně několik let.

„Uživatelé nových notebooků a tabletů Lenovo určitě ocení možnost získat časově neomezené užívání programu Zoner Photo Studio 16 PRO. Tato exkluzivní nabídka navíc platí až do konce roku 2014, takže mohou naši zákazníci potěšit nejen sebe, ale i své blízké třeba pod vánočním stromečkem,“ říká Lucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo.

Témata článku: Photo, Idea, Ideo

Určitě si přečtěte

Nové úlovky kamer Googlu: Šmírovačka na Street View nepřestává bavit

Nové úlovky kamer Googlu: Šmírovačka na Street View nepřestává bavit

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

19.  5.  2017 | redakce | 38

Virus WannaCry vyděsil svět. Co hrozí a jak se bránit?

Virus WannaCry vyděsil svět. Co hrozí a jak se bránit?

** Od pátku se šíří vlna ransomwaru WannaCry ** Mezi oběti patří i britská národní zdravotní služba ** Česka se útok prakticky netýká

15.  5.  2017 | Stanislav Janů | 92

Kdo dal počítačům okna, kurzor a myš: Douglas Carl Engelbart

Kdo dal počítačům okna, kurzor a myš: Douglas Carl Engelbart

** Douglas Engelbart je opomíjenou osobností počítačové historie ** Věděl, jak bude pohodlné ovládat počítače, i když k tomu ještě neměly výkon ** Za vynálezem myši a systému s okny nestojí Steve Jobs a Apple

17.  5.  2017 | Pavel Tronner | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5