Značku Apple bude v České republice komunikačně zaštiťovat agentura Mmd

23. září 2005
Tele2: my prodáváme slušně!
Praha, 23. září 2005 – Společnost Czech Data Systems, která je výhradním distributorem značky Apple Computer v České republice, si vybrala pro spolupráci agenturu Mmd Public Relations Czech Republic, poskytující konzultační služby v oblasti technologií a spotřebitelské produktové komunikace. V rámci Public Relations aktivit bude Mmd dále podporovat značku Apple Computer prostřednictvím mediální kampaně.

Apple stál s počítačem Apple II na počátku revoluce osobních počítačů v sedmdesátých letech a v osmdesátých letech strojem Macintosh přinesl do této oblasti jednoduchost ovládání. Cílem společnosti Apple je přinést ty nejlepší vlastnosti osobních počítačů pro žáky, studenty, učitele, kreativní profesionály a další spotřebitele prostřednictvím svých inovativních hardwarových, softwarových a internetových řešení. Apple rovněž položil základy hudební digitální revoluce se svojí řadou přehrávačů iPod a hudebním obchodem iTunes.

 

Společnost Czech Data Systems zastupuje značku Apple v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com).

 

Jan Šimůnek, ředitel Mmd Czech Republic, dodal: ”Značka Apple je synonymem mladé, dynamické a inovativní firmy, která v současné době rozšiřuje svoji působnost po celé střední Evropě.  Jsme potěšeni, že se také my můžeme podílet na podpoře této značky v České republice.’’

 

- Konec -

 

O Mmd

Agentura Mmd poskytuje komplexní služby v oblasti PR poradenství v 18 zemích regionu střední a východní Evropy. Mmd má vlastní pobočky v Polsku, České republice, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, Bulharsku, Rusku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku, Bosně, Lotyšsku, Estonsku, Ukrajině, Kazachstánu a Rakousku.

 

Zaměřujeme se na pět klíčových oblastí, které zahrnují korporátní komunikaci a public affairs, zdravotnictví a farmaceutický průmysl, technologie, business-to-business a spotřebitelskou produktovou komunikaci. V těchto sektorech vytváříme a implementujeme národní, mezinárodní i globální komunikační kampaně pro lokální a mezinárodní společnosti včetně řady firem ze žebříčku Fortune 500.

Více informací naleznete na http://www.mmdcee.com

 

O Apple Computer

Společnost Apple Computer, Inc. byla založena 3. ledna 1977. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem osobních počítačů včetně souvisejícího hardware a software, servisních služeb a síťových řešení. Kromě toho se společnost soustředí na vývoj, výrobu a prodej přenosných hudebních přehráváčů včetně příslušenství a služeb jako je online distribuce hudby a audioknih. K produktům a službám společnosti Apple v současné době patří řada stolních a přenosných počítačů Macintosh, hudební přehrávače iPod, úložná zařízení Xserve server a Xserve RAID, široká nabídka spotřebitelských i profesionálních softwarových aplikací, operační systém Mac OS X, online iTunes Music Store, řada přídavných zařízení pro počítače Macintosh a přehrávače iPod a další. Společnost své produkty nabízí po celém světě prostřednictvím internetových obchodů, vlastních prodejen, dealerů a dalších prodejců.

 

Více informací naleznete na www.apple.cz

Témata článku: Apple, Macintosh

Určitě si přečtěte

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

Operační systém běžným počítačům nedal Bill Gates, ale Gary Kildall

** Gary Kildall pochopil, že levné výpočetní čipy mohou posloužit jako univerzální počítače pro všechny ** Připravil pro ně proto první operační systém ** Později mu systém vyfoukl Microsoft a nazval ho MS DOS

Včera | Pavel Tronner | 45

Původní Starcraft: Brood War je nyní zdarma. Konec práce! Jde se pařit

Původní Starcraft: Brood War je nyní zdarma. Konec práce! Jde se pařit

** Legendární hra Starcraft je nyní k dispozici zdarma ** Chystá se i nová remasterovaná verze s hezčí grafikou

19.  4.  2017 | Jakub Čížek | 25

Brno otevřelo největší českou dílnu pro bastlíře. Kladívka, vrtačky, 3D tiskárny, laserové řezačky. Je tu vše

Brno otevřelo největší českou dílnu pro bastlíře. Kladívka, vrtačky, 3D tiskárny, laserové řezačky. Je tu vše

** Máte nápad, ale chybí vám stroje a pořádná dílna? ** Chcete postavit ptačí budku, nebo krabičku pro Arduino? ** Brno otevřelo svůj FabLab – laboratoř pro bastlíře

19.  4.  2017 | Jakub Čížek | 31

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

Před 35 lety měl premiéru legendární počítač ZX Spectrum. Připomeňte si „Gumáka“

** Slavný osmibitový počítač Sinclair ZX Spectrum byl uveden právě před 35 lety ** Připomeňte si tento průkopnický počítač v tematických článcích ** Podívejte se, jak funguje dnes

Včera | Pavel Tronner | 12


Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?