reklama

Základní desky ASUS Premium budou dodávány se softwarem od společnosti InterVideo

Praha; 25. dubna 2006 – Společnost ASUSTeK Computer Inc (ASUS), přední světový výrobce základních desek, nedávno oznámila, že bude k základním deskám série ASUS Premium přidávat multimediální software Media Launcher od svého partnera, lídra v oblasti digitálních médií, společnosti InterVideo.

Tento strategický čin je nejen prohloubením dosavadní spolupráce, ale představuje také potvrzení snahy společnosti ASUS přinášet kompletní řešení multimediální zábavy a poskytovat hodnotnější služby koncovým uživatelům, aby mohli plně využívat výhod, které s sebou přináší věk multimédií.

 

Pro příznivce přetaktování představovaly základní desky ASUS Premium vždy zdařilou ukázku spojení technologických a výkonových požadavků. Dokládají to také mnohé inovace od společnosti ASUS, jako je osmifázové napájení, Stack Cool 2, chlazení pomocí heat-pipe, a další, uživateli široce oceňované přednosti.

 

ASUS tak nevyniká pouze v oblasti konstrukce hardwaru, ale přidává také software se záměrem nabídnout co nejlepší uživatelskou výbavu. Například InterVideo Media Launcher je multimediální software pro editaci, monitorování a správu dat, který zahrnuje WinDVD Creator2, PhotoAlbum, Disc Master2.5, DVD Copy2.5 a nedávno uvedenou MediaOne Gallery. Pro uživatele pracující s množstvím fotografií, klipů, hudebních souborů a dalších rozmanitých dokumentů je to jistě splněný sen. Navíc pro ty, kteří zakoupí desku spolu s přibaleným Media Launcher, je za malý poplatek, který je mnohem nižší než běžná prodejní cena, dostupný upgrade na pokročilejší a funkcemi nabitou MediaOne Gallery.

 

Tato nabídka začne platit od uvedení desky A8R32-MVP v březnu a rozšíří se na existující modely, například A8N32-SLI Deluxe, P5N32-SLI Deluxe, P5WD2 PREMIUM, P5LD2 DELUXE, A8N-SLI PREMIUM, P5WDG2-WS, atd. Media Launcher bude přidáván také k budoucím základním deskám série Premium, aby poskytovaly uživatelům kompletní multimediální řešení a hodnotnou zábavu.

 

 

A8R32-MVP Deluxe

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. je přední dodavatel komplexních 3C řešení. Portfolio produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Prvotřídní výzkumná
a vývojová základna spolu s pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům inovativní řešení, za která v roce 2005 získala 1706 ocenění, mimo jiné iF Gold Award za vynikající design, a je nepřetržitě již osmý rok na horních pozicích žebříčku týdeníku Business Week InfoTech. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek, grafických karet a patří mezi čtyři světově největší výrobce notebooků.

Témata článku: Software, Launcher, Deluxe, Heat

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama