Za poslední rok se e-shop CZC.cz rozrostl více než 3×

Internetový obchod CZC.cz před rokem spustil partnerský program pro lokální prodejce elektroniky. Díky tomu se zvýšil počet poboček z původních 10 na nynějších 34. Rozšiřování však nekončí, do konce léta přibydou ještě alespoň tři nové výdejny.

Koncem června vznikla nová pobočka CZC.cz v České Třebové, v květnu přivítali zákazníci CZC.cz nové výdejny v Písku a v Opavě. Tímto tempem se CZC.cz rozrůstá už rok a hodlá v tom pokračovat i nadále. V plánu jsou další tři až čtyři pobočky do konce léta.

 

Aktuálně má CZC.cz mezi e-shopy nejvíce poboček, celkem 34 po celém Česku

 

Zvyšujícímu se počtu výdejen odpovídá také stabilní obliba osobních odběrů. „Tuto možnost využívá asi 70 % zákazníků, protože si mohou zásilku vyzvednout v čase, kdy jim to vyhovuje - třeba cestou z práce,“ uvedl marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda. Dodal, že nespornou výhodou osobního odběru je také nulové navýšení ceny objednávky.

Cílem partnerského programu je pobočka CZC.cz v každém okrese České republiky. „Oslovujeme zavedené a důvěryhodné regionální prodejce počítačů a elektroniky, kteří zákazníkům v dané lokalitě nabídnou standardní služby CZC.cz i „své“ služby poskytované nad rámec našich výdejen,“ sdělil Šalanda. Může to být doplňkový prodej či třeba opravy elektroniky.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu