Würth si zvolil jako dodavatele e-mailového serveru IceWarp Czech Republic

Praha 25.4.2007 - IceWarp Czech Republic dokončil ve společnosti Würth implementaci řešení na platformě Merak Mail server Enterprise, určenou pro korporátní segment zákazníků. Merak Mail Server zabezpečuje nejen interní a externí e-mailovou komunikaci, ale také plní také bezpečnostní funkce.

Cílem společnosti společnosti Würth bylo najít centralizované řešení e-mailového serveru s integrovanou antispamovou a antivirovou ochranou, jejímž dodavatelem bude společnost kladoucí důraz na individuální přístup k zákazníkovi.

Právě individuální přístup hrál při výběru vhodného dodavatele velmi důležitou roli. Hlavní důraz byl v tomto případě kladen na zajištění bezproblémové migrace z původního řešení na Merak Mail server.  „Zajistili jsme celou řadu služeb spojených s náročnou implementací, od pravidelných technologických konzultací, až po vývoj nejrůznějších nadstandardních softwarových nástrojů,“ doplňuje Petr Jenček,  technický ředitel ve společnosti IceWarp Czech Republic.

„Velmi si vážím důvěry, kterou v náš produkt společnost Würth vložila. Implementací naše spolupráce rozhodně nekončí, spíše naopak přenáší na naše bedra odpovědnost. Jsem si jistý, že staneme silným a spolehlivým technologickým partnerem,“ poznamenal Adam Paclt, výkonný ředitel IceWarp Czech Republic.

Témata článku: Czech Republic, Adam, Adama

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?