Wacom představuje nový web – www.wacom.cz

Wacom – světový leader ve výrobě a vývoji tabletů představuje nové internetové stránky www.wacom.cz.

Nové internetové stránky jsou již nyní dostupné online všem současným i potencionálním uživatelům tabletů Wacom na adrese www.wacom.cz.

Prvotním důvodem vytvoření nových stránek byla snaha co nejvíce přiblížit české stránky evropským stránkám www.wacom-europe.com. Naším cílem bylo také rozšíření nabídky všem fanouškům tabletů Wacom a nabídnout jim místo, kde si budou moci přečíst o nejžhavějších novinkách, stáhnout si aktuální ovladače pro svůj produkt, nebo jen třeba popovídat o svých zkušenostech s ostatními uživateli. Toto jim umožňuje nové diskusní fórum, ve kterém je možné vznést dotaz, poradit se nebo i poradit ostatním. Po registraci je návštěvník zařazen do skupiny tzv. Infomailu a bude dostávat všechny podstatné informace o nových ovladačích, nových produktech a  akcích, kde je možné si tablet vyzkoušet.

Součástí internetových stránek jsou také odkazy na výrobce softwaru, který využívá tablet jako ideální vstupní zařízení.

Potencionální uživatel zajisté ocení seznam demo míst, kde je možné si tablet vyzkoušet, osahat si ho a případně zakoupit.

Témata článku: Wacom

Určitě si přečtěte

Nebuďte jako Emma Watson. Poradíme, jak nepřijít o hanbaté fotky

Nebuďte jako Emma Watson. Poradíme, jak nepřijít o hanbaté fotky

** Pokud už choulostivé snímky vyfotíte, dbejte na jejich zabezpečení ** Útočníci je nejčastěji získají z cloudového úložiště ** Pozor si dejte i na phishing a řádné zabezpečení telefonu

25.  3.  2017 | Stanislav Janů | 52

Špičkoví hackeři útočili na prohlížeče. Chrome odolal, ale Edge je tragédie

Špičkoví hackeři útočili na prohlížeče. Chrome odolal, ale Edge je tragédie

** Do Vancouveru se sjeli hackeři ** Soutěžili v útocích na prohlížeče ** Chrome odolal, ale Edge to projel na celé čáře

22.  3.  2017 | Jakub Čížek | 79


Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných sluchátek

Příslušenství do USB-C