reklama

Vytvořte si vlastní styl díky kolekci Global Graffiti produktů Logitech

Společnost Logitech dnes představila kolekci počítačového příslušenství, pro niž jsou charakteristické stylové designy plné barev inspirované komunitami z celého světa. Tato příslušenství se mohou pochlubit barvami a vzory, v nichž se prolínají globální trendy a místní vlivy, a vy si tak můžete vybrat kombinaci, která před celým světem vyjádří vaši osobitost.

„Tato kolekce nazvaná ‚Global Graffiti Collection‘ obohacuje naše nejoblíbenější produkty o nový rozměr stylovosti bez hranic,“ řekla Sophie Le Guen, hlavní ředitelka řízení portfolia produktů pro PC ve společnosti Logitech. „Vyrazili jsme na cesty a po celém světě hledali začínající designéry, kteří by ztělesnili jedinečný, a přitom globálně relevantní styl – a jejich návrhy jsme sladili do jediné kolekce. Díky těmto novým designům plným barev si můžete podle svého navrhnout vlastní sestavu stolního počítače a příslušenství, jež bude vyjadřovat váš osobitý styl a tvořivost.“

Klepněte pro větší obrázek

Kolekce obsahuje autentické designy, realistické barvy a textury smíšené se surrealistickými motivy. Každý design je zřetelně odlišný od ostatních, přitom však je součástí celku, takže výsledkem je cosi, co působí jedinečně a osobitě, a současně zapadá do globálních vazeb.

V kolekci najdete spousty barev a vzorů, ale každý prvek ztělesňuje odvážný, kolektivní styl, v jehož rámci lze snadno spojit a sladit jednotlivá příslušenství, a přitom zachovat celkově soudržný design. A některé z designů jsou k dispozici jako limitované edice – vyberte si tedy myš v designovém provedení a slaďte ji s dalším příslušenstvím, jež kolekce nabízí – a vytvoříte si komplet, který budete mít jedině vy.

Cena a dostupnost
Kolekce Logitech Global Graffiti Collection představí stylovost bez hranic také v České republice, a to v podobě dvou produktů – myši Logitech Wireless Mouse M325 za doporučenou koncovou cenu 749 Kč a webové kamery Logitech HD Webcam C270 za doporučenou koncovou cenu 749 Kč. Očekává se, že nové vzory budou v Evropě k dostání počátkem června 2012. Podrobnější informace o celé uvedené kolekci příslušenství můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

Témata článku: Graffiti, Sophia, Webcam, LE

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama