Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR spoléhá na bezpečnostní řešení

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR), která je jedním z nejvýznamějších zákazníků společnosti Computer Associates na domácím trhu, se rozhodla využívat bezpečnostní řešení eTrust PestPatrol Anti-Spyware společnosti Computer Associates.

Praha, 12.září 2005 – Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR), která je jedním z nejvýznamějších zákazníků společnosti Computer Associates na domácím trhu, se rozhodla využívat bezpečnostní řešení eTrust PestPatrol Anti-Spyware společnosti Computer Associates. Instalace produktu eTrust PestPatrol Anti-Spyware celkem na 5000 počítačích VZP ČR proběhla úspěšně v červnu a červenci letošního roku a zajištovala ji společnost AutoCont CZ, která je obchodním partnerem CA.  

Řešení eTrust PestPatrol Anti-Spyware detekuje a odstraňuje desítky tisíc „softwarových škůdců“ – spywaru, adwaru, trojských koňů, agentů pro vedení útoků DoS (denial of service) a dalších webových hrozeb, které zneužívají nechráněné přístupové cesty do systému. Chrání tak počítače před neoprávněným přístupem, krádeží informací a snížením výkonu.

Témata článku: Spyware, Adware

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?