VOLNÝ spouští on-line půjčovnu filmů, výhodou je jednoduchý platební systém

VOLNÝ, přední telekomunikační operátor a provozovatel portálu VOLNÝ.CZ spouští vlastní on-line půjčovnu filmů. Zájemci si budou moci vybírat z široké nabídky filmů. Průměrná cena jednoho filmu je 45,- Kč. VOLNÝ Kinomania nabízí uživatelům vysokorychlostního internetového připojení VOLNÝ Internet další dimenzi zábavy.

Služba VOLNÝ Kinomania (Kinomania.volny.cz) je dostupná od 17. ledna 2007. Nabídka obsahuje zhruba 200 titulů různých žánrů, jedná se o zahraniční i českou filmovou tvorbu. Cena za jeden film je v průměru 45,- Kč. Služba je určena pro zákazníky, kteří využívají internetové připojení či hlasových služeb od VOLNÝ.

Vybraný titul si uživatel stahuje do svého počítače. Oprávnění ke shlédnutí filmu je časově omezeno, a to po dobu 24 hodin.

Po spuštění filmu je zákazník vyzván k jeho úhradě. Ta probíhá prostřednictvím stávajícího účtu, který již zákazník služeb VOLNÝ využívá. Prostřednictvím uživatelského jména a hesla se zákazník přihlásí do uživatelského systému, kde provede příkaz uhradit. Není nutné jakékoliv nabíjení účtu, úhrady přes bankovní platební systémy atd. Zákazníkovi je celková částka za stažené filmy účtován v rámci pravidelné měsíční faktury za služby VOLNÝ. Provázanost platebního systému se zákaznickou databází VOLNÝ je využívána i pro další placené služby.

Služba VOLNÝ Kinomania, která je nabízena ve spolupráci se společností Alef0, doplňuje multimediální služby společnosti VOLNÝ. Jde např. o multimediální web Live.volny.cz, nebo chystanu službu VOLNÝ TV.

Témata článku: Internet

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5