Vision32 - Oborové řešení pro výrobce oken

Produkt Vision32 – výroba oken představuje nabídku specializovaného řešení pro výrobce a prodejce plastových oken. Pro zvládnutí mnoha rozdílných zakázek, včasné výroby a distribuce k zákazníkovi Vám představujeme kombinaci specializovaného systému pro návrhy a kalkulace plastových oken (např. KLAES) a ERP systému Vision32.

Základem tohoto řešení je využití informačního systému Vision32 pro zpracování ekonomických dat společnosti. Uživatel si může volit kombinace funkcí systému Vision32 dle svých interních požadavků.

Prostřednictvím převodového můstku – je zajištěna výměna dat mezi systémem pro návrhy a kalkulace oken a  podnikovým systémem Vision32.

Hlavní výhodou tohoto řešení je zajištění plné kompatibility dat. Odpadá tedy potřeba dvojího vkládání dat do izolovaných systémů.

Zavedením automatizovaného zpracování procesů sledování a řízení objednávky, zpracování zakázky a sledování výroby a následné možné expedice s využitím technologie čárových kódů, získá zákazník úplný přehled o výrobním procesu, zpracovávaných zakázkách. Efektivní řízení prostřednictvím ERP systému Vision32 v neposlední řadě také umožnilo zlepšení optimalizace dopravy hotových výrobků k zákazníkovi.

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5