Visa Europe podporuje Android Pay

Visa Europe podporuje Android Pay

Asociace Visa Europe včera potvrdila, že uzavřela partnerství se společností Google prostřednictvím nové platformy Android Pay.Ta po celém světě otevře možnost nových zabezpečených plateb Visa pro finanční instituce a obchodníky používající systém Android. Zabezpečené API Android Pay budou postavené na stávající funkcionalitě Google Host Card Emulation (HCE) a vytvoří široké spektrum nových možností pro bezkontaktní platby v obchodě a zároveň pohodlnou možnost pro držitele karet Visa platit prostřednictvím svého zařízení na operačním systému Android.

Jeremy Nicholds, výkonný ředitel společnosti Visa Europe, novinku komentoval slovy: „Jedná se o další příklad toho, proč si myslíme, že v roce 2015 se mobilní platby stanou skutečně hlavním platebním trendem. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Google na otevření platformy Android Pay pro držitele karet Visa, kteří tak získají nové možnosti platit svými kartami Visa. Ty jsou vybudované na našich zabezpečených technologiích jako Visa payWave nebo nová Payment Token Service.”

Témata článku: Android, Visa, Token

Určitě si přečtěte

To tu ještě nebylo. Specialisté ukázali, že zavirované mohou být i titulky SRT

To tu ještě nebylo. Specialisté ukázali, že zavirované mohou být i titulky SRT

** Stáhnete si film a titulky třeba z OpenSubtitles.org ** A osud vás za ten warez záhy potrestá ** Specialisté totiž ukázali, že i v titulcích může být schovaný virus

24.  5.  2017 | Jakub Čížek | 58

WannaCry se neměl vůbec rozšířit. Stačilo, abychom používali Windows Update

WannaCry se neměl vůbec rozšířit. Stačilo, abychom používali Windows Update

** WannaCry se masivně rozšířil kvůli zranitelnosti ve Windows ** Ta mu umožnila, aby se pokusil sám napadnout další počítače ** Jenže ta chyba už je dva měsíce opravená!

22.  5.  2017 | Jakub Čížek | 97


Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky