Verbatim uvádí na trh nejrychlejší typ SD paměťové karty

S cílem uspokojit nárůst poptávky po vysoce výkonných paměťových kartách představuje společnost Verbatim řady SDHC a SDXC karet s UHS-I specifikací – nejrychlejší dnes dostupnou kategorii špičkových SD karet s rozhraním dosahujícím rychlosti až 104MB/s.

UHS-I SDHC a SDXC karty společnosti Verbatim splňují standardy stanovené SD asociací a nabízejí extrémně rychlou rychlost čtení 90MB/s (600x) a velmi rychlost zápisu 25MB/s (166x).

S ochranou proti nechtěnému vymazání dat a bohatou kapacitou až 64 GB pro jejich uložení jsou připraveny rychle ukládat či přenášet videa v HD kvalitě a digitální fotografie ve vysokém rozlišení. Paměťové karty Verbatim umožňují profesionálním fotografům a kameramanům používat fotoaparáty a videokamery vybavené SDHC nebo SDXC kartami než se spoléhat pouze na CompactFlash nebo SSD. Rostoucí využívání mobilních aplikací vyžaduje rovněž vyšší skladovací kapacity a rychlejší přenos dat.

"SD asociace představila nové označení Nové Ultra High Speed​​ UHS-I teprve nedávno", vysvětluje Chris Chalder, Business Development Manager společnosti Verbatim EUMEA. "Naše nové SDHC a SDXC karty splňují tuto specifikaci, nastavují nové standardy pro vyšší úroveň výkonu a jsou určeny pro uložení hodin HD videa."

Verbatim UHS-I SDHC karty jsou k v prodeji již nyní a stojí 749 Kč (16 GB karta) a 1 249 Kč (32 GB). UHS-I SDXC karta s kapacitou 64 GB bude vydána v průběhu tohoto roku.

Aktuální číslo časopisu Computer

Srovnání 14 Bluetooth reproduktorů

Velký test 4K televizorů

Jak se zbavit otravných hovorů

Radíme s výběrem nového mobilu