Vánoční balíček iPod mini Aneta

14. prosince 2005
8 GB dat na USB klíčence
PRAHA, Česká republika – 13. prosince 2005 — Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové.

Ke každému zakoupenému iPodu mini navíc kupující dostane tričko Apple, CD Aneta Langerová: Spousta andělů koncert, fotografii s originálním podpisem Anety a jako bonus je pro zákazníky připraven poukaz na slevu   500,-Kč při nákupu iPod USB Power Adapter.

Doporučená cena za vánoční balíček iPod mini Aneta je 7.799,- Kč.

V případě že se zákazník při nákupu na internetovém obchodě Apple prokáže kopií vstupenky na koncert Anety Langerové, čeká na něj další sleva ve výši 500,- Kč.

Tato vánoční nabídka je pro zájemce o iPod mini a fanoušky Anety Langerové poslední možností na pořízení tohoto hudebního přehrávače z exkluzivní limitované edice Aneta. Jeho prodej bude touto akcí ukončen. 

Dostupnost

Uvedený balíček můžete zakoupit na následujících místech: v nově otevřeném Apple Center (http://www.kinetik.cz/aca/) v ulici Zlatý Anděl 344 (vedle vchodu do metra Anděl ), na internetovém obchodu Apple (http://store.apple.cz), v obchodech Bontonland Praha (Václavské nám. 1, palác Koruna) a Bontonland Brno (nám. Svobody 22).

 

 

Společnost Apple ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století odstartovala v podobě počítače Apple II revoluci osobních počítačů a tuto svoji inovátorskou pozici upevnila v první polovině osmdesátých let uvedením počítačů Macintosh. V současné době Apple posiluje své místo významného inovátora prostřednictvím mnoha cenami ověnčených stolních a přenosných počítačů, operačního systému Mac OS X, iLife a profesionálních kreativních aplikací. Apple rovněž rozdmýchal revoluci v oblasti digitální hudby prostřednictvím přenosných přehrávačů iPod a internetového obchodu iTunes.

 

Společnost Czech Data Systems značku Apple zastupuje v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com) zastupujícího společnost Apple v řadě dalších zemí.

Témata článku: Apple, iPod, Apple iPod

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?