reklama

Uživatele systémů Helios ve Slavkově pozdravil císař Napoleon

Více než 1500 uživatelů informačních systémů Helios se ve čtvrtek 12. června sešlo na zámku Slavkov u Brna na společenské akci, kterou producent systémů Helios, společnost LCS, pořádá každoročně pro své zákazníky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Program letošního setkání byl velmi pestrý. Kromě Milana Šteindlera a Roberta Nebřenského z divadla Sklep, jehož domovskou scénu LCS již dlouhý čas sponzoruje, měli účastníci setkání možnost shlédnout vystoupení mnoha dalších umělců. Mezi nimi například mága Roberta Foxe či šermířů a uměleckých vazaček květin. Celý program uvedl císař Napoleon Bonaparte, který také představil Stanislava Sýkoru generálního ředitele a předsedu představenstva LCS. Po proslovu ing. Sýkory se slova ujal hrabě Václav Antonín Kounic, který hosty provázel průběhem večera, k němuž patřila také historická módní přehlídka, prohlídky prostor zámku a ochutnávka vín. Slavnostní večer zakončila velkolepá vodní šou kombinovaná s ohňostrojem.

Výroční Setkání uživatelů systémů Helios mají mnohaletou tradici. V loňském roce se setkání konalo na zámku Červený Kameň u Bratislavy, o rok dříve na Trojském zámku v Praze, v roce 2006 proběhlo na brněnském Špilberku. Předcházející setkání probíhala zpravidla v Praze. Zájem o tyto akce je mezi uživateli systémů Helios rok od roku vyšší a vyšší.

Témata článku: Helios, Robert, Napoleon, Fox, Milan, Milano

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama