Uživatelé LIDS, TOMS a AMES se setkávají v Rozdrojovicích u Brna

20. října 2008
Intel představil Core 2 Duo E7400

Uživatelé informačních systémů LIDS, TOMS a AMES společnosti BERIT se ve dnech 9.-10.10. setkali v hotelu Atlantis v Rozdrojovicích u Brna na své každoroční konferenci BERIT FÓRUM.

Konference měla za cíl seznámit uživatele s novinkami v oblasti vývoje standardních produktů společnosti BERIT a představit konkrétní projektová řešení. Na letošní konferenci přijali pozvání zástupci z Ministerstva vnitra, RNDr. Eva Kubátová a Ing. Vladimír Weis se svými příspěvky o přípravě zákona o registrech a rozvoji geoinformatiky v České republice.

Účastníci setkání z České republiky, Slovenska a Německa měli možnost zažít krásnou podzimní scenérii Brněnské přehrady. Odborná část konference probíhala v prostorách hotelu Atlantis. Neformální setkání se pak uskutečnilo přímo na hladině Brněnské přehrady, na parníku Bratislava. Díky krásnému podzimnímu počasí mohl být společenský večer zakončen venkovním grilováním.

Výroční setkání uživatelů produktů a řešení společnosti BERIT má mnohaletou tradici. Tento rok se konference BERIT FÓRUM konala již po třinácté.

Témata článku: Bratislava

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5