reklama

Unicorn vyškolil pro SAF nový vývojářský tým

Největší česká softwarová společnost UNICORN zrealizovala pro slovenskou firmu SAF Simulation, Analysis and Forecasting Slovakia s.r.o. (SAF) unikátní vzdělávací projekt. V rámci zakázky vybrala a kompletně vyškolila pro SAF nový tým vývojářů na platformě Java. Výběr a vyškolení osmi vývojářů prostřednictvím vzdělávacího produktu Unicornu Java Hatchery proběhlo v rekordně krátkém čase v květnu a v červnu letošního roku.

Celý projekt začal úvodním workshopem, kde se specifikovali vstupní a výstupní požadavky na účastníky Hatchery. Specialisté z Unicornu poté provedli nábor potenciálních uchazečů a jejich pětitýdenní teoretické i praktické školení podle zadání SAF. V rámci školení převládala praktická část, jejíž hlavní náplní bylo řešení konkrétní úlohy z praxe. Dalším krokem bylo ověření znalostí absolventů a jejich akceptování zadavatelem. V poslední fázi úspěšní absolventi podepsali pracovní smlouvu se společností SAF.

 Unicorn Hatchery je novou, unikátní formou výuky. Jde o komplexní výcvik, který propojením praktické a teoretické složky výuky plně připravuje účastníky pro práci v cílové roli. Obsahuje samostatné výukové programy například pro vývojáře, analytiky nebo testery. Každá role je popsána pomocí tzv. elementů know-how, které obsahují deklaratorní požadavky na znalosti absolventů specifikované zadavatelem. Každý vzdělávací program je ukončen testováním znalostí popsaných v elementech know-how, což generuje měřitelné výsledky a umožňuje hodnotit přínosy celého procesu. Zákazník může využít některý ze standardních programů nebo si nechat vyvinout program dle svých požadavků.

Základní principy vzdělávacího programu Hatchery vycházejí z dlouholetých zkušeností společnosti UNICORN, kde byl tento typ vzdělávání zaveden v roce 2003 a úspěšně jím prošlo více než 450 zaměstnanců, většinou absolventů středních a vysokých škol.

O společnosti UNICORN

Unicorn je moderní dynamická skupina společností a největší český softwarehouse poskytující komplexní služby a řešení v oblasti vývoje a implementace podnikových aplikací a informačních systémů.

Skupina byla založena v roce 1990 a dnes ji zastřešuje Unicorn a.s., která ve spolupráci se sesterskou společností Vigour disponuje největším vývojovým týmem s více než tisícem ICT odborníků. Společnost má své pobočky a vývojová centra v Čechách, na Slovensku, v Rusku, ve Velké Británii a Skandinávii. Její rozsáhlé technologické a business know-how jí umožňuje realizovat projekty po celém světě, avšak především v zemích Evropské unie. Zárukou kvalitních služeb je spolupráce se silnými technologickými partnery a certifikace ISO 9001:2000. Od svého vzniku působí Unicorn především ve finančním a telekomunikačním sektoru, utilitách a v řadě dalších oblastí.

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti Unicorn jsou k dispozici na adrese http://www.unicorn.eu/cz/press.

Témata článku: Unicorn

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama