Umax uvádí nový multimediální WiFi přehrávač IAMM NTD38

UMAX uvádí na český trh další multimediální síťový přehrávač IAMM NTD38, který je nástupcem populárního IAMM NTD37. Fanoušky kvalitní zábavy a vysokého rozlišení potěší perfektní obrazová i zvuková kvalita, skvělá konektivita, jednoduché ovládání a široká podpora multimediálních formátů včetně oblíbené Matrošky.Novinkou proti předchozímu modelu je kromě zcela nového designu použití HDMI konektoru (až 1080p) a také vestavěný 2“ TFT displej pro snadnou navigaci bez nutnosti připojené televize.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

IAMM NTD38 lze snadno zabudovat do domácí sítě. K tomu lze použít buď kabel (Ethernet 10/100) nebo bezdrátový WiFI adaptér (802.11B/G). Použitá NDAS technologie umožní pracovat s daty přímo po síti bez nutnosti přenášení přehrávače. Navíc je možné přehrávat video, fotky i hudbu přímo se sdílených adresářů na lokálních počítačích nebo dalších síťových zařízeních jako jsou např. NAS servery.

Jedním z nejdůležitějších parametrů přehrávače je schopnost přehrát většinu video formátů a kodeků. V tomto ohledu je IAMM NTD38 nekompromisní, zvládá s přehledem video kodeky MPEG 1/2/4, DivX, Xvid, WMV9, WMV9HD, H264, HD soubory (TS,TP,TRP) i formáty .MKV, .WMV, .AVI, .ISO, .IFO, .VOB, .MPG, .ASF, .DAT. Potíže mu nedělají ani audio formáty jako MP3, WMA, AAC, OGG, PCM, AC3, apod.Samozřejmostí je podpora českých titulků (CP 1250) v textových formátech SRT, SMI, SUB.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Díky nadprůměrné konektivitě připojíte IAMM ke všem typům televizí a projektorů (S-Video, kompozitní, komponentní, HDMI výstup). Vestavěné 2 x USB Host rohraní a e-Sata port dovolí připojit externí disk, DVD mechaniku nebo USB Flash disk. Analogový i digitální audio výstup umožní vychutnat si zvuk nejen ve stereu, ale také v 5.1 prostorové kvalitě po připojení externího receiveru.

Model IAMM NTD38 bez pevného disku je k dostání za 5.990 Kč včetně DPH. Verze s předinstalovaným 750 GB SATA II diskem stojí 8490 Kč. Ve výbavě naleznete dálkové ovládání, CD s ovladači NDAS, AC adapter, A/V kabel, USB kabel a WiFianténu.

Témata článku: Video, Receiver, Audio kabely, Síťové kabely, Xvid, AC Adapter

2 komentáře

Nejnovější komentáře

  • Jandik 13. 6. 2008 18:11:00
    Ty tomu koukám hodně rozumíš. Raději se neztrapňuj svými blbými úvahami.
  • Majklick 12. 6. 2008 7:02:57
    masina je to pekna a dobre vyuzitelna,to teda jo.Ale mit doma dalsi...
Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?