reklama

U EXPLORERU v srpnu hosting za polovinu ceny

Registrátor domén .EU a poskytovatel hostingových služeb EXPLORER nabízí v průběhu srpna všem zájemcům slevu 50% na všechny hostingové programy

Praha, 7. srpna – Pokud stále uvažujete o umístění fotek z dovolené na web nebo ve firmě řešíte, jestli investovat do pronájmu virtuálního serveru, v rozhodování by Vám mohla pomoci nabídka hostingu za polovinu ceny, kterou celý srpen přináší EXPLORER. 

Sleva platí na celé objednané období, tj. až na dva roky. Nejvyšší z programu v nabídce, Platinum Hosting nabízející 2500MB diskového prostoru, 250 emailových účtu o velikosti 100MB chráněných antivirovým a antispamovým štítem nebo 200MB pro databázi, lze v akci pořídit jen za 245,- Kč měsícně. Nejoblíbenější program Bronze Hosting pak vyjde měsíčně na příjemných 80,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH 19%.

Sleva se nevztahuje na platby spojené s registrací nebo převodem domény. Sleva není kumulovatelná s žádnými jinými slevami dle oficiálního ceníku ani s ostatními akcemi. V případě objednávky s použitím více slev či akcí bude objednávka vyřízena s použitím vyšší z uvedených slev. Akce se nevztahuje na objednávky dedikovaných serverů, serverhousingu a služeb ze sekce eMarketing.

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama