Tým Azlan společnosti Tech Data rozšířen

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution, která se věnuje distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů
IT bezpečnosti mnoha známých značek, pokračuje v rychlém tempu rozšiřování svého týmu. Na přelomu ledna a února nastoupili do Azlanu dva noví specialisté, kteří posílí IBM oddělení divize.

Rudolf Koždoň (32) působí ve společnosti od 26. ledna 2009 jako IBM konzultant.
Má za sebou bohaté zkušenosti v serverové oblasti i oblasti storage, především z firmy SVBF Praha, kde jako manager IT zodpovídal za fungování a bezpečnost sítě a vedení celého IT oddělení. Rudolf Koždoň vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze
a absolvoval více než desítku odborných kurzů a seminářů.

Spolu s ním bude nově v rámci IBM oddělení pracovat i Vratislav Kašpar (34), který nastoupil 9. února 2009 na pozici produktového manažera. V ní bude moci uplatnit svou dlouholetou praxi v oblasti distribučního prodeje produktů značky IBM. Vratislav Kašpar přichází do Tech Data Distribution ze společnosti Servodata, kde od roku 2005 působil jako sales manager. Absolvoval Fakultu elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze, má za sebou mnoho odborných školení a kurzů, mluví anglicky a polsky.

Podle ředitelky divize Azlan Michaely Modálkové mají Rudolf Koždoň a Vratislav Kašpar potenciál vytvořit silný tandem. „Věřím, že zmiňované posílení bude znamenat pro naše obchodní partnery rozšíření služeb a podpory v oblasti IBM serverů i v oblasti ukládání dat,“ řekla.

Témata článku: Tandem, Tempus

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5