reklama

Trustive uzavírá smlouvu s free-hotspot.com – rozšiřuje tak svůj evropský dosah

Dublin, Irsko a Amstrerdam, Nizozemí – 4. června, 2007: Trustive, přední evropský poskytovatel služeb hotspotů a společnost free-hotspot.com dnes oznámili, že zákazníci Trustive budou moci využít roamingových služeb ve všech přístupových bodech free-hotspot.com .

Spolupráce přinese zákazníkům společnosti Trustive kvalitní služby, shlédnutí reklamy umožňující přístup k internetu nebude vyžadováno, zákazníci mohou využít více než 1000 přípojných bodů v 16 zemích Evropy. Dále je rovněž umožněn jednoduchý přístup na síť pomocí softwaru Hotspotter, který umožní jedním klikem  bezpečný přístup na síť . 

“Nakupující zákazníci budou mít přístup k více než 23.000 hotspotům zahrnující přední přípojné body na všech větších letištích zemích Evropské Unie,” říká Gavin Dresselhuis, spoluzakladatel a ředitel společnosti Trustive. “Těší nás, že můžeme geograficky rozšířit služby díky spolupráci s dynamickým partnerem jako je free-hotspot.com.  Díky velmi rychlému růstu počtu přípojných bodů, budou mít naši klienti na cestách širší možnost výběru,” dodává Dresselhuis.

“Spolupráce se společností Trustive nám otevírá širokou bázi velmi kvalitních uživatelů. Jejich vzájemná spolupráce s předními operátory jako je Vodafone Italia a Vodafone Nizozemí přinese našim Hotspot partnerům větší počet zákazníků a zvýší benefit, který získávají poskytováním služeb hotspotů v kavárnách, hotelích a restauracích,” říká Dan Toomey, generální ředitel free-hotspot.com.

Témata článku: Benefit, Dublin

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama