TRANSCEND rozšiřuje nabídku flash disků o nové modely

Firma TRANSCEND oznamuje zavedení do nabídky flash disků nové modely JetFlash 380 a 510, které ocení především milovníci malých a elegantních zařízení. Hlavní novinkou je v nové řadě pro mobilní řešení JetFlash 380, jenž je vybaven portem microUSB a je tak skvělým doplňkem mobilních zařízení založených na systému Android a podporujícího komunikaci USB OTG: umožňuje snadné ukládání, přenos a výměnu digitálních souborů. Druhým přírůstkem je JetFlash 510, který je díky svým malým rozměrům a elegantnímu vzhledu zajímavým a praktickým zařízením, které nezabere mnoho místa v kapse nebo v kabelce. Oba flash disky jsou dostupné ve dvou provedeních stříbrném a zlatém, které je pozlaceno 24 karátovým zlatem a třech kapacitních provedeních: 8GB, 16GB a 32GB.

Klepněte pro větší obrázek

TRANSCEND JetFlash 380 USB OTG: mini HDD pro zařízení s Androidem
 

Flash disk USB JetFlash 380 má dvě rozhraní. Kromě standardního USB portu je také vybavena portem microUSB. Po připojení k mobilnímu zařízení, které podporuje standard OTG (On-The-Go) mohou uživatele snadno importovat nebo exportovat všechny soubory s využitím stabilního připojení a rychlého přenosu. Nejsou k tomu nutné dodatečné kabely, adaptéry nebo počítač.

TRANSCEND Elite

Aplikace podporující správu dat byla vyvinuta pro uživatele smartfonů a tabletů s operačním systémem Android (verze 4.0 nebo vyšší). Uživatelům JetFlash 380 umožní zobrazení a kopírování dat uložených jak na USB disku, tak i na zařízení s Androidem.

TRANSCEND JetFlash 510 USB 2.0 – téměř neviditelný v USB portu

Nový model JetFlash 510, který patří do luxusní řady flash disků, se vyznačuje elegantním vzhledem a kovovým provedením. Díky malým rozměrům nezabere mnoho místa nejen v kabelce nebo v kapse, ale nepůsobí problémy ani při připojování jiných zařízení do sousedních portů ve vašem notebooku nebo počítači. Po připojení do počítače, vnější část flash paměti má pouhých 9 mm.

Technologie COB (Chip On Board)

Díky použití speciální výrobní technologie COB (Chip On Board) mají oba modely JetFlash 380 a 510 menší rozměry a jsou lehčí než standardní flash pamětí. Navíc, jsou zcela odolné proti prachu a vodě.

Uznání a ocenění

USB pamětí značky TRANSCEND jsou vynikající zařízení s řadou ocenění. Tři modely flash paměti JetFlash 360, 520 a 810 získaly ocenění „2014 Taiwan Excellence Award” za letošní rok, udělované Tchajwanskou agenturou pro rozvoj zahraničního obchodu (TAITRA), jejímž základním účelem je podpora zahraničního obchodu. Tato cena se uděluje pro výrobky, které jsou kvalitní, inovační a nabízí přidanou hodnotu.

Témata článku: Transcend, USB Flash, USB OTG, Usb flash disky, USB Disk, Board, Chip, Go Pro, 32Gb, The Flash, Taiwan

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?