Toshiba uvádí nové firemní notebooky řady Satellite Pro

Společnost Toshiba Europe GmbH dnes představila svoje nové firemní notebooky Satellite Pro. Nové řady Satellite Pro L a Satellite Pro C jsou určeny především pro menší společnosti, kanceláře a pro jednotlivé podnikatele, kteří hledají spolehlivé a plně vybavené notebooky s nejnovější generací procesorů a nejmodernějším vysokorychlostním datovým rozhraním. Obě řady zahrnují modely s displejem o úhlopříčce 15.6’’ (cca 40 cm) a 17’’ (cca 43 cm). Řada Satellite Pro L zahrnuje i velmi atraktivní a vysoce mobilní 13’’ (33 cm) laptop. Uváděné řady Satellite Pro budou v Evropě k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2012.

Řada Satellite Pro L: chytrý byznys s multimediálními funkcemi

Řada Satellite Pro L je ideálním řešením pro malé podniky a kanceláře, které potřebují dostatečně výkonné přenosné počítače. Řada Satellite Pro L zahrnuje tři modely, které jsou připraveny splnit rozdílné požadavky:

  • Satellite Pro L830 - malý a lehký notebook s 13“ displejem uspokojí cestovatele, kteří hledají snadno přenosné zařízení bez kompromisů v oblasti výkonu.
  • Satellite Pro L850 je dobře vyvážený a všestranný laptop s 15“ displejem, který se dobře uplatní jak v kanceláři, tak i na cestách.
  • Satellite Pro L870 s velkým 17’’ HD+ displejem (1600 x 900 bodů) je plnou náhradou stolního počítače se všestrannými schopnostmi pro byznys i multimediální využití.
Klepněte pro větší obrázek

Řada Satellite Pro C: spolehlivé firemní notebooky s výborným poměrem cena / kvalita

Malým kancelářím a podnikům s napjatým IT rozpočtem dobře poslouží notebooky řady Satellite Pro C s výborným výkonem i spolehlivostí:

  • Satellite Pro C850 s displejem o úhlopříčce 15.6“ je zaměřen na uživatele, kteří občas cestují a vyžadují pro každodenní práci spolehlivý a dobře vyvážený notebook pro kancelář i pro mobilní použití.
  • Satellite Pro C870 kompletně nahradí firemní stolní počítač včetně velkého 17” monitoru.
Klepněte pro větší obrázek

Vysokorychlostní přístup k firemním sítím

Nová řada Satellite Pro nabízí široký výběr portů a rozhraní, které splňují požadavky firemních uživatelů pro vysokorychlostní přenos dat. Disponuje porty USB 3.0 pro velmi rychlý přenos dat rychlostí až 5 Gbit za sekundu a umožňuje tak velmi rychlé zálohování dat na externí pevné disky. Notebooky Satellite Pro jsou také vybaveny nízkoenergetickou specifikací Bluetooth pro bezdrátovou synchronizaci s chytrými telefony. V neposlední řadě zajišťují podporu vysokorychlostního rozhraní bezdrátové sítě WLAN 802.11b/g/n a gigabitový síťový LAN port umožňuje širokopásmový přístup k firemním sítím.

Moderní design s jednotným vzhledem

Firemní notebooky mají stylový vzhled, který jim dodává potřebnou eleganci. Oba modely řady C mají černý povrch odolný proti poškrábání doplněný elegantním rýhováním a řada L nabízí lesklý stříbrný design s rýhováním. Oba povrchy odolávají nepříjemně viditelným otiskům prstů.

Široký výběr příslušenství pro náročné firemní uživatele

Toshiba nabízí široký výběr příslušenství a možností, které elegantně doplňují design nových firemních notebooků. Připojením USB dokovací stanice dynadock™ U3.0 lze snadno spojit notebook s dalšími periferiemi, jako je monitor, myš, klávesnice, audio systém, tiskárna a externí pevný disk - to vše připojením jediného kabelu. Toshiba doplňuje nové notebooky i sadou přenosných pouzder.

Základní řada sází na atraktivní cenu pouzder a batohů s funkčním a stylovým designem. Střední kategorie zahrnuje vyváženou kombinaci kvality, elegantního designu a funkce. Pouzdra Premium jsou určena těm zákazníkům, kteří vyžadují kombinaci prvotřídního designu a výjimečných materiálů.

Témata článku: Notebooky, Toshiba Satellite, Laptop, Notebooky malé, Elegance, Mobilní příslušenství, Odolné mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5