Toshiba Satellite řady P: notebook nabitý nejnovějšími HD funkcemi

Toshiba Satellite řady P: notebook nabitý nejnovějšími HD funkcemi

Toshiba Europe GmbH dnes představuje svou novou řadu Satellite P, která nabízí špičkovou zábavu díky nejnovějším procesorům a grafickým kartám, stejně jako prvotřídní HD video a zvukové zážitky. Jedná se zároveň o prvního zástupce řady Satellite, který je vybaven bezbrýlovou 3D technologií. Tyto notebooky budou dispozici s možností výběru ze dvou hliníkových konstrukcí pláště.

Klepněte pro větší obrázek

Nové modely jsou zaměřeny na uživatele, kteří potřebují notebook s maximálním výpočetním a grafickým výkonem, zpracovávají data v moderních multimediálních HD aplikacích nebo pracují ve více programech najednou. Satellite řady P bude zahrnovat modely s obrazovkou o velikosti 39.6 cm/15.6'' (P850/P855) a 43.9 cm/17.3'' (P870/P875). Model Satellite P855 navíc umožňuje zobrazovat současně 2D a 3D obsah. Modely řady Satellite P budou v Evropě k dispozici od poloviny druhého čtvrtletí roku 2012.

Zábava až na prvním místě

Všechny modely nové řady Satellite P jsou poháněny procesory Intel® a nejnovější generací grafických karet NVIDIA®. Notebooky tak poskytují dostatečný výkon pro spouštění těch nejnáročnějších výpočetních úloh včetně hladkého multitaskingu a multimediálních HD aplikací. Tyto notebooky jsou dodávány s velkou kapacitou pevného disku nebo volitelným hybridním HDD a SSD, který poskytuje maximální výkon tím, že dosahuje nižší doby odezvy a rychleji načítá aplikace.

Designové mistrovské dílo z hliníku

Nové modely řady Satellite P byly navrženy tak, aby vzbudily obdiv svými štíhlými a elegantními křivkami Elektronika je integrována do šasi z kartáčovaného hliníku (modely: P850 / P870), případně hliníkového šasi i spodního víka (P855 / P875). Kvalitní zpracování, propracovaný design s oblými hranami a ušlechtilé materiály tvoří dokonalý celek.

Vysoce talentovaní baviči

Všechny modely jsou doslova nabyty funkcemi pro HD zábavu, aby poskytovaly vysoce kvalitní filmové, hudební a herní zážitky. Displeje HD TruBrite™ zobrazují videa, fotografie a hry v zářivých barvách a s vynikajícím jasem. Technologie Toshiba Resolution+ vdechne videím v SD kvalitě nový život pomocí dopočtení na téměř HD kvalitu. Tato technologie také umožňuje konverzi 2D videí na 3D přímo během přehrávání. Všechny modely řady Satellite P podporují přenos 3D videa na připojený 3D televizor pomocí HDMI.

Satellite P855 podporuje bezbrýlovou 3D technologii

Některé modely Satellite P855 mají 39.6cm (15,6'') širokoúhlý Full-HD TruBrite™ 3D displej s bezbrýlovou technologií. Poskytují tak vynikající 3D zážitek nejen ze sledování filmů Blu-ray a DVD, ale také z hraní her bez nutnosti použití speciálních 3D brýlí. Díky technologii, která sleduje oči a obličej, může uživatel pohybovat hlavou, aniž by došlo ke snížení kvality 3D zobrazení. Díky jedinečné technologii podporuje notebook současné zobrazení 2D a 3D obsahu a uživatelé tak mohou sledovat 3D obsah a současně například procházet webové stránky, nebo jiný 2D obsah.

Klepněte pro větší obrázek

Prostorový zvuk s mohutnými basy a čistými výškami

Stereo reproduktory harman/kardon® jsou vyladěny technologií Slipstream tak, aby dosahovaly vysokých výkonů basů s nízkým zkreslením. Díky technologii SRS Premium Sound™ poskytne notebook širší a lepší prostorový zvuk 3D zvuk při poslechu hudby, filmů nebo her. Větší sourozenec, Satellite P870/P875 s obrazovkou 43.9cm/17.3'' má navíc 2x2 reproduktory harman/kardon®, které zajišťují ještě lepší zvukový výstup.

Plná konektivita

Modely řady Satellite P jsou pro maximální rychlost přenosu dat vybaveny čtyřmi porty USB 3.0 (desetkrát rychlejší než USB 2.0). Disponují také rozhraním Bluetooth 4.0 pro nízkoenergetické a rychlé bezdrátové synchronizace dat na větší vzdálenosti. Jako třešničku na dortu nabízejí notebooky technologii Intel® Wireless Display. Ta umožňuje bezdrátově zobrazit obraz z notebooku na velké obrazovce televizoru nebo projektoru přes Wi-Fi.
 

Témata článku: Notebooky, Harman Kardon, 3d televizory, Nové televizory 2016

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky