reklama

Tomáš Kubelka vedoucím divize služeb společnosti ABRA Software

Po ukončení středoškolského studia zaměřeného na výpočetní techniku a elektroniku, pracoval Tomáš Kubelka ve společnosti produkující firemní informační systémy Infonorm a Mejk, kde byl zodpovědný za instalace a správu těchto systémů na platformě UNIX.

V roce 1995 nastoupil ve společnosti Aktis a.s, kde zpočátku pracoval na úseku servisní podpory klientů pracujících se systémy ABRA Gold, nejprve jako konzultant a posléze jako systémový analytik se zaměřením na velké společnosti s výrobními systémy. S nástupem výrobních agend v systému ABRA G3/G4 byl pověřen funkcí produkt managera pro tuto oblast a klientelu v České a Slovenské republice. V současné pozici bude mít na starosti řízení týmu konzultantů zabývajících se implementací podnikových informačních systémů.

„Rád jsem přijal výzvu vedení společnosti, která mi umožní zúročit získané zkušenosti a znalosti z oblasti projektů implementace informačních systémů v řízení divize služeb. Chtěl bych se zaměřit na zvýšení kvality služeb poskytovaných naší divizí pro zákazníky“, říká Tomáš Kubelka, nový šéf divize služeb společnosti ABRA Software.

Témata článku: Software

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama