Tiscali nyní svým uživatelům umožní sdílet obsah na internetu

Praha, 25. ledna 2007 – TISCALI, přední internetová společnost v České republice, právě spustila na oblíbeném internetovém portálu www.tiscali.cz novou službu, která každému z uživatelů umožní sdílení vlastního video obsahu s ostatními uživateli internetu.

Na portálovou sekci TISCALI VIDEO (www.video.tiscali.cz) mohou nyní uživatelé jednoduše nahrát své vlastní video, shlédnout nahrávky ostatních uživatelů nebo se pobavit širokou nabídkou dalšího multimediálního obsahu, který TISCALI VIDEO pravidelně poskytuje a rozšiřuje. Mezi nejsledovanější obsah patří vysílání internetových rádií a televizí, upoutávky na počítačové hry a premiérové filmy, vtipná videa, videopředpovědi počasí, webové kamery z celého světa apod.. 

Sdílení video nahrávek mezi uživateli internetu je nyní celosvětovým fenoménem, jehož průkopníkem se stal populární americký server YouTube™. Dnes se mohou  čeští uživatelé internetu prostřednictvím TISCALI VIDEO k této zábavě připojit také a sdílet videa vlastnoručně nahraná, stažená z jiných internetových stránek nebo zaslaná e-mailem od přátel. TISCALI VIDEO přináší českým uživatelům jednodušší sdílení, hledání i přehrávání videí, protože veškerá navigace, vyhledávací funkce i uživatelské instrukce jsou v české jazyce. 

Dnes mají stovky tisíc obyvatel České republiky vysokorychlostní přístup k internetu, který jim poskytuje kapacitu ke sledování videí on-line a zároveň mají - ne-li všichni, pak přinejmenším většina - přístup k technologiím pro nahrávání videa (video kamery, mobilní telefony, webové kamery). S novou službou portálu TISCALI VIDEO mají všichni tito internetoví uživatelé či potenciální tvůrci video nahrávek možnost užít si a zároveň vytvořit svůj vlastní zábavný obsah na internetu.

Služba TISCALI VIDEO je založena na multimediální platformě vyvinuté a dodané českou společností FunPower, s.r.o.

Témata článku: Video, Česká televize i vysílání, Česká televize vysílání

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?