Telekomunikační skupina GTS CE získala ocenění Best CEE Wholesale Provider

Praha, 23. listopadu 2005 – Telekomunikační skupina GTS Central Europe, jejíž součástí je i český celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera, získala v pondělí v Amsterodamu ocenění Best CEE Wholesale Provider. Velkoobchodní nabídka společnosti tak byla oceněna jako nejlepší v regionu střední a východní Evropy. Ceny vyhlásil významný celosvětový telekomunikační časopis Capacity v rámci evropského kongresu Capacity Europe 2005. Ten se v tomto roce konal již popáté.

„Porota ocenila společnost GTS Central Europe především kvůli strategii akvizic a investicím do sítí, díky kterým je firma silnou konkurencí tradičních operátorů ve střední a východní Evropě. Síť GTS Central Europe je největší v regionu a společnost má velmi jasné a rozumné plány dalšího rozšiřování,“ říká Eira Hayward, editorka časopisu Capacity.

Celosvětové telekomunikační ceny pro firemní operátory udělil časopis Capacity společnostem, které díky své efektivnosti a strategii získali přední pozici v rámci svého trhu. Kategorie zahrnují jak regionální ocenění, tak ceny za nejlepší inovaci či pro nejlepší novou firmu. Kongres Capacity Europe, v rámci kterého je ocenění udělováno, je nejvýznamnějším evropským setkáním odborníků na telekomunikace. Letos se uskutečnil od 21. do 22. listopadu v Amsterodamu.

Časopis Capacity vychází od roku 2000 a je distribuován po celém světě. Každý měsíc přináší novinky a informace z telekomunikační trhu a zabývá se tématy jako tvorba cen, konektivita, správa sítí, řízení rizika či technologie.

Více informací naleznete na internetových stránkách vydavatele časopisu Capacity a organizátora kongresu, společnosti TelCap: www.telcap.co.uk.

Témata článku: Europe, Central

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5