reklama

TELE2 nabízí malým a středním podnikatelům levné telefonování

Praha (14. září 2005) – společnost TELE2, největší evropský alternativní telekomunikační operátor, nabízí od září malým a středně velkým podnikatelům výhodný program pro telefonování z pevné linky TELE2Business. Díky němu podnikatelé výrazně ušetří na nákladech spojených s telefonováním.

Dosud se společnost TELE2 soustředila pouze na trh domácností. Nyní nabízí jednoduché a levné telefonování i podnikatelům, pro které může být úspora každé koruny důležitá. Nový produkt TELE2Business jim dává možnost telefonovat za ceny, které nenabízí nikdo jiný na trhu. Navíc zákazníky nezavazuje platit žádné dodatečné měsíční paušály nebo garantovat minimální protelefonované částky.

Ceny (bez DPH) za minutu místního či dálkového hovoru ve špičce jsou 0,99 Kč, minuta místního či dálkového hovoru mimo špičku přijde na 0,58 Kč. Mezinárodní hovory do sousedních zemí stojí 2,51 Kč a hovory po vzdálenějších zemí Evropy a do USA 3,27 Kč.

„Za aktivaci TELE2Business nemusí zákazník platit žádné zvláštní poplatky,“ říká generální ředitel TELE2 Gergely Laczkó Tóth. „Služby může využívat neomezeně, aniž by byl vázán jakoukoli minimální provolanou částkou a zdarma získá i detailní výpis hovorů.“

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

99 nejlepších programů pro váš počítač

Zvykejte si na umělou inteligenci

Velké testy PC zdrojů a gamepadů

Alternativní zdroje energie

reklama
reklama