Tech Data získala ocenění „Cisco distributor roku 2012“

Tech Data Distribution získala od české pobočky společnosti Cisco ocenění Partner of The Year 2012 v kategorii distributor roku. Obdobné ocenění putuje do Tech Data už potřetí za poslední čtyři roky.

Společnost Cisco vyhlásila v rámci partnerského dne nejlepší partnery za rok 2012. Vítěze vybírala v celkem devíti kategoriích, Tech Data ovládla kategorii distributor roku. Cisco ocenilo zejména realizaci výjimečných projektů, nárůsty prodejů, vynikající spolupráci či celkový přístup k technologiím.

Klepněte pro větší obrázek

V loňském roce naši partneři dosáhli opravdu vynikajících výsledků. Partnerský den a tato ocenění jsou jen malým poděkováním za spolupráci a věřím, že i v příštím roce budeme společně v dobrých výsledcích pokračovat,“ řekl Martin Kaftan, ředitel partnerského prodeje společnosti Cisco.

„Ocenění od společnosti Cisco si velmi vážíme a jsme na něj opravdu hrdí. Zároveň jej chápeme jako potvrzení faktu, že směr a aktivity, které jsme před lety nastartovali v naší spolupráci, jsou správné. V neposlední řadě je to i závazek, který máme vůči našim zákazníkům. Závazek, který říká, že vysoká kvalita služeb v oblasti obchodní i technické podpory musí být doplněna neustálou invencí,“ říká Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution.

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?