reklama

SYMANTEC DOKONČUJE KOUPI SPOLEČNOSTI IMLOGIC

CUPERTINO, Kalifornie – 13. února 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila, že dokončila koupi společnosti IMlogic Inc., předního dodavatele podnikového softwaru pro rychlé zasílání zpráv. Uzavření dohody a koupi mezi společnostmi Symantec a IMlogic bylo poprvé oznámeno 3. ledna 2006.

V důsledku uzavření této transakce nabídne společnost Symantec aplikaci IM Manager společnosti IMlogic v rámci své sady produktů pro správu zasílání zpráv. Společnost Symantec je jediný dodavatel, který bude nabízet řešení umožňující zákazníkům kompletní správu všech jejich důležitých systémů zasílání zpráv. Společnost Symantec také začne okamžitě pracovat na integraci aplikace IMlogic Threat Center do svého systému včasného varování a reakce, aby rozšířila současné možnosti střediska Symantec Security Response a obohatila data uváděná ve své zprávě Internet Security Threat Report.

„Těšíme se na spolupráci s jedním dodavatelem, který bude schopen nám poskytnout komplexní řešení správy zasílání zpráv,“ řekl Rorie Devine, ředitel informačních systémů serveru BetFair.com, což je první zprostředkovatelna sázek mezi jednotlivými sázkaři. „Server BetFair.com je dlouhodobým zákazníkem jak společnosti Symantec, tak společnosti IMlogic. Ze zkušenosti s fúzí se společností VERITAS víme, že společnost Symantec staví v procesu integrace na první místo své zákazníky. Od této integrace nečekáme nic jiného.“

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Veritas

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama