SWS získal distribuční smlouvu na prodej periferií firmy Epson

Společnost SWS a.s. Slušovice uzavřela k 01.04.2007 distribuční smlouvu s firmou Epson na prodej periferií, což zahrnuje tiskárny, multifunkční zařízení, projektory a kompletní portfolio spotřebního materiálu značky Epson.

Tiskárny Epson jsou v ČR třetí nejprodávanější značkou.  Velmi silná je značka Epson zejména v nabídce multifunkčních zařízení, fototiskáren, jehličkových tiskáren a v neposlední řadě 3LCD projektorů. V tomto segmentu je dokonce firma Epson svým růstem nejvýznamnější firmou na trhu.

Firma SWS a.s. přímou distribucí periferií Epson posiluje svoji pozici v oblasti distribuce tiskáren a potvrzuje tak své postavení jako jednoho z nejvýznamnějších distributorů v této oblasti.

 "Tiskárny Epson jsou výjimečné nejen svým designem, ergonomií a technickými parametry, ale především příznivou cenou. Pro všechny tyto atributy a vzhledem k tomu, že SWS disponuje širokým  spektrem významných obchodních partnerů, očekáváme velmi dobré výsledky v prodejích této značky již ve velmi krátké době. Rozšíření portfolia na periferie Epson vnímáme i jako ocenění našich dlouhodobě dobrých výsledků v oblasti distribuce periferií." říká Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS a.s.

Témata článku: Epson, Projektory epson

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?