Student GIS Projekt IV

Firma ARCDATA PRAHA, s.r.o., vyhlašuje 4. ročník veřejné studentské soutěže Student GIS Projekt. Student GIS Projekt je soutěž studentských prací z oblasti geografických informačních systémů (GIS) s využitím software firem ESRI a Leica Geosystems.

Soutěž je určena všem studentům vysokých škol v České republice, kteří byli alespoň v jednom semestru akademických roků 2005–2007 studenty bakalářského, magisterského (inženýrského) nebo postgraduálního studia v interní, externí či kombinované formě a kteří pro zpracování svých studentských prací využili geografické informační systémy společností ESRI nebo Leica Geosystems.

Finále soutěže je veřejné a proběhne 15. 10. 2007 v rámci 4. studentské konference, kde studenti představí výsledky svých projektů formou přednášky a posteru. Odborná porota a účastníci konference zhodnotí jednotlivé projekty a vyberou z nich ty nejlepší, které budou oceněny. Nejúspěšnější projekty budou prezentovány rovněž na 16. konferenci GIS ESRI a Leica Geosystems v ČR, která se koná 7.–8. 11. 2007 v Kongresovém centru Praha.

Závazné termíny:

  • Odevzdání přihlášky do soutěže: 13. 4. 2007
  • Odevzdání závěrečné zprávy z projektu a závazné přihlášky na konferenci: 15. 9. 2007

 

 

Témata článku: Software, Leica, Poster

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5