Student Agency zřizuje linku Praha – INVEX

Zcela nové autobusové spojení připravily pro pražské návštěvníky brněnských veletrhů společnosti Student Agency a Veletrhy Brno. Oboustranné spojení mezi Prahou a brněnským výstavištěm bude mít svou premiéru během zářijového Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Po Mezinárodním strojírenském veletrhu budou jako druhé v pořadí následovat veletrhy INVEX, DIGITEX a INTERKAMERA, které se uskuteční v době od 6. do 9. října. Spolu s tradičním odborným veletrhem INVEX se uskuteční i spotřebitelsky zaměřený DIGITEX a nově i Mezinárodní výstava fotografické techniky INTERKAMERA. Zejména u posledních dvou jmenovaných akcí, které jsou cílené na širokou veřejnost, se dá očekávat zvýšený zájem o autobusové spojení mezi Prahou a brněnským výstavištěm. Na veletrhy INVEX a DIGITEX zavítalo v loňském roce více než 80.000 návštěvníků.

Čtyři ranní spoje dopraví účastníky veletrhu z Prahy přímo k páté bráně výstaviště, stejný počet odpoledních spojů bude mít odjezd do Prahy ze stanoviště u Riviéry v bezprostředním sousedství veletržního areálu. Nastavené časy příjezdů a odjezdů budou vyhodnoceny a na základě získaných zkušeností operativně upraveny.

Registrace jízdenek bude možná na internetových stránkách společnosti Student Agency (www.studentagency.cz), nebo prolinkem na tyto stránky z internetových stránek Veletrhů Brno (www.bvv.cz). Návštěvníci zmíněných veletrhů, kteří při registraci na výstavišti předloží použitou jízdenku některého z uvedených spojů, navíc získají slevu na vstupném.

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • posila 5. 9. 2008 9:08:48
    Vic by se mi libilo, kdyby se vstupenky daly koupit primo v tom buse :)
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5