Sticky Password chystá novinky

Informace týkající se plánovaného vydání české free verze programu pro správu hesel a vyplňování online formulářů - Sticky Password (www.stickypassword.cz):

• Není potřeba si pamatovat desítky hesel, která používáte. Jedině své jedno unikátní Hlavní heslosi musíte zapamatovat a zadat pro aktivaci Sticky Password. Všechna další hesla poskytuje Sticky Password v okamžiku, kdy je potřebujete.

Sticky Password vyplňuje online formuláře na jedno kliknutí, dle vámi zvolené identity – připravených údajů, které je třeba do daného formuláře vyplnit.

Žádný další toolbar, pouze unikátní Tlačítko rychlého spuštění, které nezabírá žádné místo ve vašem prohlížeči.

Každá licence Sticky Password obsahuje i Přenosnou verzi Sticky Password. Proto budete mít svá hesla vždy při sobě, když je budete potřebovat.

• Vaše účty můžete jednoduše organizovat do libovolných skupin.

Široká podpora nejpoužívanějších prohlížečů. Sticky Password pracuje s Internet Explorer, Firefox, Google Chrome a mnoha dalšími, nejste tedy vázáni jedním prohlížečem.

Podpora populárních aplikacíjako ICQ, Skype, iTunes, MS Outlooku a mnoho dalších.

• Sticky Password automaticky zálohuje databázis hesly pokaždé, když provedete změnu, a stejně tak je důležité, že tyto zálohy jsou dokonale šifrované.

• Do Bezpečných poznámeksi můžete ukládat citlivá data jako jsou například Licenční klíče k aplikacím, osobní nacionále rodinných příslušníků, bankovní informace, PINy a mnoho dalšího.

Automatické přihlašování– Sticky Password rozpozná vaše oblíbené stránky chráněné heslem a automaticky vás přihlásí.

Integrace do prohlížečů a aplikací– hesla a další informace jsou dostupné ihned.

Import hesel z prohlížečů a jiných správců hesel– průvodce instalací zabezpečí automatický import hesel.

Automatické aktualizaceSticky Password vám vždy umožní využívat aktuálních novinek v produktu ihned po jejich vydání.

• Struktura a délka hesla je velice důležitá pro zabezpečení daného účtu. Sticky Password generuje silná heslaa spravuje je pro vás.

• Databáze je šifrována nejsilnějšími dostupnými šifrovacími algoritmy, jaké jsou na trhu, včetně algoritmu AES, který se používá v armádním kryptování.

• Budete ochráněni také před phishingem. Sticky Password neodešle přihlašovací jméno a heslo na stránku s falešným obsahem.

• Několik úrovní ochrany před keyloggery. Protože se pro vyplňování používá pouze jedno kliknutí myši, nedá se tedy zaznamenávat žádné kliknutí na klávesnici.

Virtuální klávesnicevás chrání i před očima zvědavců, kteří mohou nahlížet přes vaše rameno – screenloggery.

Bezpečné a flexibilní. Můžete si zvolit způsob přístupu k databázi hesel. Buďto pro odemčení databáze použijete Hlavní heslo nebo USB klíč či Bluetooth zařízení.

• Pokud vyjmete autorizační USB zařízení nebo odejdete s Bluetooth zařízením z dosahu PC, Sticky Password se zamkne.

Témata článku: Password, Klávesnice bluetooth, Ramen, Virtuální klávesnice, Google Toolbar

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5