reklama

S&T integruje SAP v největší jihoevropské potravinářské skupině Perutnina Ptuj

Slovinská potravinářská skupina Perutnina Ptuj Group, která je největší masozpracující společnosti v jižní Evropě, si vybrala systémového integrátora S&T pro realizaci integrace informačního systému SAP ERP. „Za výběrem konzultantů S&T stála důvěra v jejich rozsáhlé zkušenosti a důkladnou znalost podnikových systémů SAP. Rozhodující byl i fakt, že společnost S&T působí ve stejných zemích jako společnosti skupiny Perutnina Ptuj Group,“ řekl k uzavření spolupráce ředitel pro oblast podnikových řešení S&T CZ Jan Gábriš.

Úkolem S&T je na míru upravit a implementovat informační systém SAP ERP společně s oborovým řešením pro masný průmysl „myMEAT“ ve všech dceřiných společnostech skupiny Perutnina Ptuj Group. Ty se nacházejí ve Slovinsku, v Chorvatsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině a Rumunsku. Cílem je sjednotit klíčové obchodní procesy v jednotlivých zemích a pro veškeré aktivity využívat jednotný informační systém. Zavádění začalo v září 2008. Předpokládaná doba trvání projektu je 18 měsíců a její dokončení v rámci celé skupiny se očekává v horizontu 2,5 roku.

„Při zavádění informačního systému SAP ERP ve skupině Perutnina Ptuj Group se můžeme opřít o zkušenosti z dalších projektů v masném průmyslu,“ řekl Jan Gábriš. Systémový integrátor S&T má jeden z největších a nejzkušenějších konzultačních týmů se specializací na SAP v Evropě. Celá skupina S&T disponuje více než tisícem konzultantů, za kterými stojí úspěšné realizace stovek projektů po celém světě.

Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama