Společnost ZyXEL se sedmý rok po sobě umístila mezi deseti největšími výrobci na Tajwanu (Top Ten Global Brands)

15. prosince 2009
ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, dnes oznamuje, že dosáhla 10. pozici na letošním (2009) seznamu Top Ten výrobců na Tajwanu s hodnotou US$222 miliónů, a stala se tak největší společností na Tajwanu mezi výrobci síťových zařízení.

„V tomto roce slavíme 20. výročí založení společnosti. V průběhu těchto dvaceti let se společnost soustředila na vývoj pokročilých síťových řešení,“ řekl Dr. Yuh-Long Chen. „V posledních letech se společnost ZyXEL soustředila na rozvoj operací v globálním měřítku, a získané ocenění je nejlepším dokladem těchto našich snah.“

Žebříček společností Taiwan Top Ten Global Brands již existuje sedm let a jeho metodologie a vyhodnocovací systém je založen na postupech vytvořených časopisem BusinessWeek v USA. Profesionální vyhodnocení je zajišťováno společností Interbrand a výsledná kvantitativní finanční analýza a kvalitativní analýza určují pozici tajwanských společností na globálním trhu. Výsledný seznam Top Ten společností 2009 Taiwan Top 10 Global Brands je vysoce hodnocen.

Témata článku: Zyxel, Taiwan, Global

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?