reklama

Společnost phion ocenila své obchodní partnery

Společnost phion slavnostně udělila ocenění Excellence Awards letošním vítězům v průběhu Partnerského a zákaznického summitu phion 2008, který se konal od 25. do 27. května v tyrolské vesničce Alpbach.Za vynikající výsledky bylo oceněno celkem 13 partnerů ze šesti zemí.

Dr. Wieland Alge, generální ředitel společnosti phion, poznamenal: „Vítězové ocenění phion Excellence Awards svým mimořádným nasazením stanovili v příslušných kategoriích nové standardy.Jasně ukazují, že strategie společnosti phion v oblasti vysoce dostupné podnikové komunikace a jednoduché centralizované správy nabízí dlouhodobě udržitelnou přidanou hodnotu pro nejrůznější sektory a regiony.Děkujeme našim partnerům za jejich vynikající spolupráci, která stojí na vzájemné důvěře.“

Ocenění phion Excellence Awards jsou udělována v šesti kategoriích.V kategorii technologické excelence byly oceněny společnosti Mils Elektronic and anovis it-services a trading gmbh (obě z Rakouska).Ocenění za vynikající služby zákazníkům obdržela lichtenštejnská společnost WHF International a rakouský Kapsch Business Com.Svými obchodními aktivitami na sebe upozornily celkem čtyři společnosti:Omnisec AG (Švýcarsko), Axians (Německo), Telekom Austria Linz (Rakousko) a Telekom Austria Salzburg (Rakousko), které všechny obdržely ocenění za vynikající obchodní činnost.Jako nejlepší poskytovatelé spravovaných bezpečnostních služeb byly oceněny německé firmy Atos Origin a Infraserv Gendorf. Společnosti LSE (Německo) a ACA Pacific (oblast Asie a Tichomoří) obdržely letošní ocenění za rozvoj byznysu.Společnost Kapsch Hungary pak získala ocenění „phion Pioneer“.

Vedle oficiálních kategorií ocenění bylo uděleno také jedno neoficiální ocenění v kategorii marketingový projekt roku, který získala společnost Kapsch Czech Republic, která je obchodním a konzultačním partnerem společnosti phion na českém trhu.

Témata článku: Austria, Linz, Hungary, Trading, Pacific, Pioneer, Gmbh

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama