Společnost Patapsco Communications představí na veletrhu Invex nové ISDN/IP telekomunikační produkty

Patapsco Communications, britská telekomunikační a inženýrská společnost, se na veletrhu Invex v České republice ve dnech 24. – 27. října objeví vůbec poprvé.
Společnost Patapsco Communications představí na veletrhu Invex nové ISDN/IP telekomunikační produkty

Ve svém stánku číslo 9 v pavilonu B Patapsco českému trhu představí své nejmodernější telekomunikační produkty a předvede celou řadu unikátních řešení pro stávající i nové operátory, velké firmy, systémové integrátory a distributory / prodejce s přidanou hodnotou.

Mezi novými produkty se objeví zejména PacketBand ISDN a PacketBand TDM, což jsou dva nově představené pseudo-kabelové systémy umožňující tunelování v ISDN kvalitě a  emulaci pronajatých linek prostřednictvím IP sítí. Na stánku bude také k vidění nová řada propojovacích ISDN multiplexorů Liberator.

Tyto nové systémy nabízejí následující funkce a vlastnosti:

PacketBand ISDN:  Produkt PacketBand ISDN byl představen počátkem tohoto roku. Jedná se o první dostupný systém umožňující provozování dynamicky přepínaných ISDN služeb se synchronizací času a s transparentním ISDN „B“ kanálem v paketových sítích.  Díky tomu mohou operátoři nabízet zákazníkům cenově efektivní transparentní ISDN služby přes paketové sítě a uživatelé IP mohou své stávající ISDN aplikace (jako jsou pobočkové ústředny, videokonference, faxování skupiny 4, záložní systémy a zabezpečené terminály) snadno a bez problémů přenést do nové sítě.  To má za následek nejen úsporu nákladů na provoz sítí, ale také úsporu spojenou s odstraněním nutnosti nahradit stávající zařízení. PacketBand ISDN má celou řadu zajímavých aplikací také v oblastech satelitních spojů a vládních/vojenských aplikací.


PacketBand TDM:  Umožňuje CESoIP nebo TDM přes IP pro synchronizovaný přenos dat prostřednictvím sítí IP, MPLS, metropolitních a Ethernetových sítí.  Tento produkt je ideální pro velké firmy nebo operátory, neboť umožňuje uživatelům používat datový provoz přes paketové sítě namísto použití drahých pronajatých linek, a dává operátorům možnost nabídnout jejich zákazníkům dodatečné služby s vysokými maržemi.
Díky systémům pro velmi přesné určení času je možné PacketBand použít rovněž pro mobilní aplikace a pro použití v bezdrátových sítích.

Liberator-S:  Tato zařízení nabízejí plnou PRI a BRI konverzi, sdílení a přepínání, čímž umožňují uživatelům maximalizovat využití ISDN okruhů.  Zařízení Liberator je vhodné pro celou řadu aplikací počínaje podporou při migraci na VoIP přes sdílení ISDN zdrojů, dodávky ISDN do budov s více nájemci, překlad čísel, až po konverzní aplikace a mnohé další.

„Jsme potěšeni, že můžeme tyto nové systémy představit právě na Invexu,” uvedl Paul Strawbridge, generální ředitel společnosti Patapsco Communications.  „Firmy a operátoři v regionu se úspěšně rozvíjejí a při tomto rozvoji roste jejich dynamika i nároky na telekomunikační služby. 

„Naše produkty jsou pro toto rychle se rozvíjející prostředí mimořádně vhodné.  PacketBand umožňuje operátorům nabízet nové služby s vysokými maržemi a s vysokou hodnotou. Organizace mohou migrovat na nové paketové sítě. Řada Liberator maximalizuje možnosti využití jejich stávajících nákladných ISDN kanálů a přidává nové příležitosti v oblastech sdílení, přepínání a směrování. Všechny naše systémy umožňují uživatelům využít výhod nejmodernějších technologií a přitom dosáhnout úspory celkových telekomunikačních nákladů,” dodal.

Témata článku: Liberator, Pseudo

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5