Společnost Ness Technologies získala zakázku na vybudování systému pro správu místních daní v hodnotě 19 milionů USD

Hackensack, New Jersey – 12.4.2006 – Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel IT řešení a služeb dnes oznámila, že získala zakázku na vybudování systému pro vyměřování a výběr místních daní pro izraelské hlavní město Tel Aviv-Jaffu v hodnotě okolo 19 milionů USD. Nový systém bude spojovat technologie SAP a software vyvinutý společností Ness tak, aby plně pokrýval potřeby města. Tel Aviv-Jaffa je izraelským hlavním obchodním a finančním centrem.
Společnost Ness Technologies získala zakázku na vybudování systému pro správu místních daní v hodnotě 19 milionů USD

Systém pro vyměřování a výběr místních daní bude zahrnovat údaje o všech nemovitostech na území města a související data týkající se občanů a firem. V první fázi bude sloužit ke správě místních daní a později bude rozšířen o další aplikace pro správu různých místních poplatků včetně vodného a stočného, školného atd.

 

„Nový systém pro správu místních daní má pro město strategický význam,“ řekl Menahem Leiba, generální ředitel telavivského magistrátu. „Pokrývá celý proces vyměřování a výběru daní v objemu přibližně 530 milionů USD ročně. Spolupráce se společností Ness bude mít ekonomický přínos pro město a jeho obyvatele nejen díky novému systému, ale i využití již provozovaných aplikací. Tento projekt poslouží jako základ pro další rozvoj v budoucnu.“

 

„Nový projekt posiluje postavení společnosti Ness jako předního poskytovatele IT řešení a služeb pro veřejný sektor,“ řekl Shachar Efal, generální ředitel izraelské pobočky společnosti Ness. „Tel Aviv-Jaffa se připojuje k dalším významným světovým metropolím, jako je např. Houston, Ottawa, Kapské město, Ženeva a Lisabon, které rovněž využívají systémy založené na technologiích SAP.“

 

Mezi zákazníky společnosti Ness v oblasti veřejné správy patří například Federální vězeňská správa USA, singapurské ministerstvo financí a všechny vládní složky a odbory státu Izrael. V české republice to jsou Česká národní banka, Český úřad zeměměřický a katastrální, Český statistický úřad, Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Ministerstvo obrany ČR.

Témata článku: Software, Ottawa, Houston, Tel Aviv

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky