reklama

Společnost Internet Security Systems uvedla komplexní službu pro správu zranitelností

30. listopadu 2005
Společnost Libra v likvidaci
Internet Security Systems (ISS) má k dispozici novou službu na pomoc organizacím při posuzování jejich bezpečnostní situace a efektivní redukci rizik. Na rozdíl od jiných řešení Služba pro správu zranitelností (Vulnerability Management Service, VMS) představuje klíčové řešení nejen pro kontinuální stanovení IT zranitelností, ale také pro podchycení každé zranitelnosti, dokud není plně napravena účinnou, integrovanou procedurou a případovými správcovskými nástroji.

Služba pro správu zranitelností kombinuje interní a externí řízené scannovací služby k identifikaci rizik jak na síťovém perimetru, tak napříč celým podnikem se všemi expertními nástroji a metodologiemi, které organizace potřebuje, aby určila původ zranitelností a prošla celým procesem jejich kompletní nápravy. Díky tomuto řešení se organizace nadále nemusí vystavovat červům a jiným vysoce rizikovým hrozbám, jež mají vážný dopad na obchodní operace.

 

Novou službu lze navíc integrovat s jinými již existujícími IT aplikacemi - systémy pro označování potíží (trouble ticketing systems) nebo Službami řízené ochrany (Managed Protection Services, MPS) od ISS. Integrací VMS s MPS mohou organizace posunout správu zranitelností ještě o krok dále. Na stejném zákaznickém portálu (spravovaném oddělením Managed Security Services společnosti ISS), na kterém jsou organizace zvyklé spravovat zranitelnosti, mohou plánovat aplikace virtuálních záplat. Zkrátí se tak čas, který je nutný na zavedení ochrany klíčových obchodních aktiv. Zákaznický portál MSS rovněž dovoluje IT administrátorům jednoduše zkoumat klíčové zranitelnosti integrací bezpečnostního informačního servisu výzkumného a vývojového týmu společnosti ISS X-Force.

-zp-

Témata článku: Internet

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama