Společnost I.F.T.PROGRES a.s. změnila své obchodní jméno na KARAT Software a.s.

Usnesením valné hromady akciové společnosti I.F.T. PROGRES, výrobce a dodavatele komplexního podnikového informačního systému KARAT (ERP), ze dne 27.9.2006, došlo ke změně obchodního jména společnosti na KARAT Software a.s.

Důvodem této změny je sjednocení názvu společnosti s názvy produktů pod jednu značku, čímž chce společnost dosáhnout posílení komunikace značky KARAT, a tím i posílení pozice firmy na trhu informačních technologií.

 

Změna názvu společnosti  neznamená žádné změny pro vzájemné vztahy s dodavateli či odběrateli a rovněž nemá vliv na kvalitu a rozsah poskytovaných služeb souvisejících s dodávaným podnikovým informačním systémem KARAT a  ISO.  Všechny ostatní identifikační údaje společnosti KARAT Software a.s. (IČO, DIČ, sídlo společnosti, bankovní spojení, atd.)  zůstávají beze změny.

 

Produkt IS ISO bude i nadále plně podporován a potřeby jeho klientů řešeny na odpovídající kvalitativní úrovni.

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

 

Témata článku: Software, Microsoft, Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5