Společnost HP významně posiluje svůj obchodní tým

Praha, 13. listopadu – Společnost HP Česká republika významně posiluje svůj obchodní tým. S účinností od 1. listopadu 2006 byl do funkce Enterprise Account Manager jmenován Ing. Milan Čaloun (nar. 1958).

Pan Milan Čaloun pochází z jižních Čech, dříve působil v top manažerských a technických profesích mj. ve společnostech IBM, Bentley Systems, Computer Associates či v energetice na výstavbě a uvádění do provozu jaderných elektrárnách Temelín, Dukovany a Jaslovské Bohunice. Naposledy vykonával funkci Country Managera regionu Česká republika, Maďarsko a Slovenská republika pod křídly technologické firmy Brocade. Jeho pracovní úspěchy jsou důkazem jeho osobních i manažerských kvalit.

V roce 1983 úspěšně absolvoval  České vysoké učení technické v Praze, obor energetika. Má bohaté zkušenosti s péčí o klienty, rozvojem partnerských vztahů a řízením obchodních týmů.

Jeho úkolem v HP bude především péče o klíčové zákazníky společnosti, a rozvoj poskytovaných produktů a služeb. V této nové pracovní roli se bude zodpovídat obchodnímu řediteli společnosti HP Česká republika.

Milan Čaloun je ženatý, má 2 děti. Volný čas rád věnuje sportu (2. místo ve squashi v ČR v jeho věkové kategorii, lyžování) a rodině.

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí, končící 30. červencem 2006, dosáhly celkové tržby společnosti HP 90,0 miliard USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) jsou k dispozici na www.hp.com.

Témata článku: Century, Gothic 3, Milan, Milano, Squash, Bentley

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?