Společnost Epson na výstavě ISE představí nové technologie videoprojektorů

Společnost Epson, přední dodavatel obrazových technologií, předvede svoji revoluční sérii videoprojektorů na výstavě Integrated Systems Europe (ISE) 2010. Společnost Epson představí své nejmodernější technologie ve výstavním a kongresovém středisku RAI Amsterdam, pavilón 4, stánek N24, od 2. do 4. února 2010 a posílí tak svoji vedoucí pozici na trhu s videoprojektory.

ISE je prominentní celoevropská výstava audiovizuálních systémů pro domácnosti i pro profesionální a obchodní trh.Tato výstava se zaměřuje na klíčové prvky v oblasti audiovizuálních prostředků, vysílání, zábavy v domácnosti i v práci a integrace elektroniky.

Návštěvníci stánku si budou moci ověřit rozmanitost využití technologií společnosti Epson v sektorech vzdělávání, domácích kin, instalací a v sektoru společnosti, a to se živými ukázkami průkopnických videoprojektorů ve stánku během této výstavy.Mezi největší překvapení, která budou vystavena, patří interaktivní projektor EB-450Wi s velmi malou projekční vzdáleností, který byl vyvinut především na základě poptávky po jednoduchém ICT zařízení ve školních třídách.

Vystavené budou také projektory Epson série EB-Z8000 včetně modelu EB-Z8000WU – prvního WUXGA 3LCD projektoru na světě, který je na trhu od září 2009 – a modelu EB-Z8050W, který má ze všech projektorů Epson vůbec nejvyšší jas se světelným výkonem bílého i barevného světla 7 000 lumenů a poprvé bude předveden na ISE.

Valerie Riffaud-Cangelosi, vedoucí obchodní manažerka společnosti Epson Europe řekla:„ISE je důležitou událostí v kalendáři společnosti Epson a toto je už pátý rok za sebou, co na této výstavě máme své produkty.Jsme rádi, že můžeme předvést fantastickou sérii projektorů, které může společnost Epson nabídnout, včetně nové profesionální série EB-Z8000, která představuje projektory Epson s nejvyšším jasem vůbec.Prezentace nového modelu EB-450Wi bude zvlášťě zajímavá, protože videoprojektory se stávají důležitým nástrojem při vylepšovaní vyučování ve školních třídách.

Témata článku: Epson, Projektory epson, Lumen, Amsterdam, Bílá elektronika

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?