Společnost American Power Conversion rozšířila svou oceněnou řadu mobilního příslušenství

APC na celém světě představila univerzální baterii pro notebooky se 65 Watthodinami energie.

WEST KINGSTON, Praha, 7. ledna 2006 – Společnost American Power Conversion, přední světový dodavatel řešení pro ochranu a dostupnost napájení, představila nový přírůstek své řady mobilního příslušenství – univerzální baterii pro notebooky se 65 Watthodinami energie. Mobilní uživatelé díky ní mohou své notebooky na celém světě používat déle a získali tak  snazší přístup k napájení.

“Běžní uživatelé a profesionálové neustále posouvají hranice mobilní výpočetní techniky, což vytváří příležitosti pro inovativní řešení,” řekl Joe Loberti, generální manažer divize Consumer Network Solutions group společnosti APC. “Společnost APC proto s radostí představuje rozšíření své mezinárodní řady produktů o Univerzální notebookovou baterii se 65 Watthodinami energie.”

Univerzální notebooková baterie se 65 Watthodinami energie je lehká, přenosná baterie pro notebooky, která poskytuje až šest hodin provozu v závislosti na velikosti a konfiguraci počítače. Lze ji snadno nastavit díky přepínači úrovně napájení a LED kontrolce, která informuje o  zbývající kapacitě baterie. Jde o ideální řešení pro dlouhé obchodní cesty anebo pro nabití baterie notebooku, když není k dispozici zásuvka. Univerzální notebooková baterie se 65 Watthodinami energie je nyní dostupná na celém světě.

O společnosti American Power Conversion
Společnost  American Power Conversion (Nasdaq:APCC)(APC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, která má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila obrat z prodeje ve výši 1,98 miliard USD za rok 2005 a je společností, zařazenou v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Témata článku: Notebooky, Příslušenství, West, Nasdaq, Island, Mobilní příslušenství

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?