reklama

Společnost 123shop zvolila systém ABRA

Společnost 123shop, a.s., provozovatel internetového obchodu a dalších aktivit v oblasti elektronické komerce, si vybrala ekonomický systém od ABRA Software. 
 
123Shop je moderním, ryze internetovým obchodem, který zákazníkům nabízí komfortní nákupy přímo od počítače, a to za ceny výrazně nižší oproti běžné obchodní síti. Umožňují to menší provozní náklady než u klasických kamenných prodejen a takto vzniklé úspory jsou ihned přenášeny na zákazníka v podobě slev.

Tato společnost si vybrala ekonomický program od ABRA Software. S rozvojem firmy a vzrůstajícími nároky na správu informací se vedení společnosti rozhodlo přejít na systém ABRA G3 z řady ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice, který je vhodný zejména pro střední a větší uživatele.

"Pro systém ABRA jsme se rozhodli pro jeho spolehlivost, komplexnost řešení a absolutní otevřenost, která nám umožnila plnohodnotné propojení s naším informačním systémem," uvedl provozní a finanční ředitel 123shop Ing. Radovan Huleš. "Díky tomu se podstatně zvýšila produktivita práce v naší společnosti. ABRA je pro nás vynikajícím systémem pro účetnictví a finanční řízení."

Pro 123shop nainstalovala ABRA moduly prodej, nákup, sklad, účetnictví, majetek, pokladna, banka a homebanking pro eBanku a Živnostenskou banku. Implementace byla dokončena a uživatel pracuje se systémem v ostrém provozu.

Témata článku: Software

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Stavba 3D tiskárny

Výbava domácí elektrodílničky

Budoucnost 5G sítí

Velké testy microSD karet a vodních chladičů

Přehled mobilních tarifů

reklama
reklama