reklama

Špička v oboru navigací od Sunnysoftu

20. září 2005
Prohlížeč Opera konečně zdarma
Společnost Sunnysoft rozšiřuje svou nabídku GPS navigací. Novinkou bude celá řada produktů TomTom, které v oboru mobilní navigace patří mezi špičku. Silnou devizou TomTom navigací je bez pochyb velká podrobnost a vysoce kvalitní grafika map.

Praha, 20. září 2005 – Společnost Sunnysoft nabízí celou řadu navigačních systémů pro kapesní počítače, mobilní telefony a smartphony. Nyní se rozhodla rozšířit tuto nabídku o špičkové navigace TomTom, které se vyznačují velkou podrobností všech map. Přesto, že se jedná o zahraniční software i mapy České republiky jdou až do úrovně ulic. Na mapách se zobrazují veškeré body zájmu. Pokrytí zahrnuje státy západní Evropy a Českou republiku.

Základním produktem nové nabídky Sunnysoftu je jednoúčelové zařízení „all-in-one“ - TomTom Go. Toto zařízení již v sobě obsahuje navigační software, mapy, GPS přijímač a držák do automobilu, baterie lze nabíjet prostřednictvím autonabíječky. TomTom Go umožňuje nastavení 2D nebo 3D pohledu s denní a noční variantou. Toto jednoúčelové zařízení je příznačné snadným ovládáním.

Druhým produktem TomTom, který Sunnysoft nabízí, je navigace pro kapesní počítače – TomTom Navigator 5. Tento navigační systém je plně kompatibilní se všemi kapesními počítačí, které pracují s operačním systémem Windows Mobile a Palm OS (Acer, HP, Dell, MDA Compact atd.). Balení obsahuje software s mapovými údaji pro danou zemi či region, bluetooth GPS přijímač, držák do automobilu a autonabíječku pro kapesní počítač i GPS přijímač.

Jakousi třešničkou na dortu je TomTom navigace pro mobily a smartphony – TomTom Mobile.Tento navigační software je určen pro mobilní telefony vybavené operačním systémem Symbian 60, UIQ a smartphony s Microsoft Windows Mobile for Smartphone. TomTom Mobile 5 je plně kompatibilní s vybranými typy telefonů značek Nokia, Motorola, Sony Ericsson. Kromě navigačního softwaru balení obsahuje bluetooth GPS přijímač, autonabíječku a adaptér pro elektrickou zásuvku.

Veškeré nabízené navigační systémy TomTom jsou vybaveny ovládáním a hlasovou navigací v českém jazyce.

Kvalitu navigací TomTom potvrzuje řada ocenění, které tyto produkty získaly. Jednoúčelové zařízení TomTom Go v loňské roce zvítězilo v prestižní anketě redaktorů CNET (Communications Convergence, Video Conferencing Insight, Internet Telephony a Network Computing) - CNET Editors` Choice award.

Jednotlivé produkty bude Sunnysoft uvádět do své nabídky postupně. Prodej TomTom Go je zahájen dnes a TomTom Navigator 5 pro kapesní počítače 26.září 2005. Počátkem října se na trhu objeví i TomTom Mobile.

 

 

Více na www.sunnysoft.cz

 

Témata článku: Software, TomTom, TomTom Go, Wrap, Shape, Navigator, Sony Ericsson, Rider

Nejnovější komentáře

Přidat příspěvek
reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

99 nejlepších programů pro váš počítač

Zvykejte si na umělou inteligenci

Velké testy PC zdrojů a gamepadů

Alternativní zdroje energie

reklama
reklama