Snadná a rychlá obsluha produktů Canon ve Windows 7 a Mac OS X 10.6

28. listopadu 2009
Nová kniha: Word 2007 Hotová řešení

Společnost Canon připravila pro své produkty ovladače kompatibilní s novými operačními systémy společností Windows a Apple. Majitelé laserových tiskáren, multifunkčních zařízení, faxů a osobních kopírek Canon budou své přístroje moci bez problémů a nutných dodatečných instalací připojit k počítačům s operačními systémy Windows 7 a Mac OS X 10.6 (Snow leopard) a ihned je začít používat. Ovladače si bude v nejbližší době moci kdokoli stáhnout z internetových stránek společnosti Canon.

Zároveň vznikají ovladače podporující řadu 64-bitových Windows XP a Vista. Tyto ovladače jsou určené pro oblíbené starší laserové tiskárny LBP-2900/2900B, LBP-3000/3000B, LBP-3300 a LBP-5300 a budou k dispozici začátkem roku 2010.

V současnosti jsou již připraveny nové ovladače Mac Scanner verze 1.10, které podporují u počítačů se systémem Mac skenování na multifunkčních tiskárnách řady Canon i-SENSYS MF4010 a i-SENSYS MF4600.

Zařízení Canon nacházejí ovšem daleko širší využití, a proto dochází i k rozšiřování podpory. Zákazníci mohou své přístroje komfortně propojit i se systémy Linux, Unix, SAP, Citrix a dalšími.

Veškeré tyto ovladače jsou včetně přesných informací o aktuálně podporovaných systémech k dispozici na adrese http://software.canon-europe.com/

Témata článku: Tiskárny canon, Tiskárny multifunkční, Multifunkční tiskárny canon, Snow, Kopírky, Kopírky canon, Leopard, Scanner

Aktuální číslo časopisu Computer

První test AMD Ryzen

Velké testy: 22 powerbank a 8 bezdrátových setů

Radíme s koupí Wi-Fi routeru

Co dokáží inteligentní domy?