Sitronics TS zajistí implementaci NGN infrastruktury pro největšího moskevského operátora pevných sítí

Praha, 13. března 2007 – SITRONICS Telecom Solutions získal významnou zakázku na dodávku NGN řešení od jednoho z největších telekomunikačních operátorů v Rusku. Moskevská pobočka SITRONICS TS implementuje v průběhu druhého čtvrtletí roku 2007 NGN platformu TENNET pro zajištění integrace stávající digitální infrastruktury s nově budovanou vysokokapacitní paketovou sítí založenou na protokolu IP. Projekt navazuje na testovací provoz platformy TENNET v síti MGTS, který probíhal od poloviny roku 2006.

„MGTS si pro další rozvoj svých služeb zvolil platformu TENNET na základě rozsáhlého a dlouhodobého testování," uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti SITRONICS Telecom Solutions. "Po dokončení implementace získá přístup k novým službám a způsobům účtování více než čtyři miliony zákazníků MGTS. Lepší referenci pro další projekty si ani nemůžeme přát."

Přechod MGTS na sítě příští generace se řadí mezi jeden z největších projektů svého druhu na světě. Dodané řešení umožní integrovat více než 70 000 tranzitních portů připojených k vysokokapacitním tranzitním branám TGX 6800 řízených softswitchem MGC 9800 založených na průmyslové platformě AdvancedTCA. Řešení TENNET zajistí moskevskému operátorovi nabídnout celou paletu nových moderních služeb typu triple-play a zároveň umožní plnohodnotné propojení se sítěmi dalších poskytovatelů telekomunikačních služeb prostřednictvím standardních rozhraní. Dalším přínosem platformy TENNET je centrální řízení celé sítě, úspora povozních nákladů a připravenost pro implementaci IMS / TISPAN architektury.

Témata článku: Reference

Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma: moderní cestování

Kdy opravdu přijdou nové baterie?

Velké testy: 6 herních notebooků a 8 volantů

Recenze: AMD Ryzen řady 5