reklama

Siemens Business Services zajistí modernizaci informačních technologií pro norskou policii

28. listopadu 2005
Google testuje službu click-to-call
Společnost Siemens Business Services podepsala s norskou policií smlouvu na modernizaci celé informační infrastruktury policejního a justičního sboru. Projekt má zajistit celkovou harmonizaci informačních technologií a především snížit provozní náklady systému. Celková hodnota zakázky dosahuje 30 milionů eur.

Smlouva se týká celého bezpečnostního sektoru Norského království: policejního sboru, ministerstva spravedlnosti, soudů a vězeňské služby, kde je zaměstnáno celkem 18.000 pracovníků. Společnost Siemens Business Services bude provádět modernizaci, a konsolidaci celé informační infrastruktury, a pro zmíněné instituce tak vytvoří jednotnou technologickou platformu. Siemens bude poskytovat služby nejen v oblasti poradenství a návrhu nového systému, ale zajistí také potřebné hardwarové vybavení a jeho údržbu.

 

Tato smlouva je jedním z dalších kroků úspěšné obchodní spolupráce společnosti Siemens Business Services a norské vlády během posledních několika měsíců. Tomuto projektu předcházely významné zakázky například pro norský Finanční úřad, Úřad sociálního zabezpečení nebo Ministerstvo zahraničních věcí.

reklama
Aktuální číslo časopisu Computer

Supertéma o počítačové bezpečnosti

AMD Ryzen přichází

Velké testy kinoprojektorů a levných špuntových sluchátek

Příslušenství do USB-C

reklama
reklama