Samsung rozšiřuje nabídku o černobílé laserové tiskárny

Samsung rozšiřuje nabídku o černobílé laserové tiskárny

Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd., představila novinky - tiskárny Samsung ML-2540 a ML-2545 z řady černobílých tiskáren. Plnění přísných ekologických parametrů a vysoký výkon zaručují, že se jedná o ideální tiskové řešení pro uživatele pracující v malých a domácích kancelářích, kterým poskytují nákladovou efektivitu, produktivitu a jednoduchý tisk bez komplikací.

Klepněte pro větší obrázekObě tiskárny nabízí vysokou úroveň výkonu s rychlostí tisku 24 stran za minutu a tlačítko One-Touch Print Screen, které usnadňuje tisk z obrazovky počítače. V praxi funguje tak, že stačí na tiskárně stisknout tlačítko "print screen" a za pár vteřin vyjede z tiskárny výtisk celé pracovní plochy. Pokud chcete tisknout pouze aktivní okno, stačí podržet tlačítko o chvíli déle. Uživatelé ocení vedle zdokonalené energetické efektivnosti také úsporu finančních prostředků, kterou tyto tiskárny zaručují.

“V letošním roce jsme rozšířili nabídku B2B tiskáren a nyní nabízíme celou řadu možností pro firmy a organizace všech různých velikostí a typů. Série tiskáren Samsung ML-2540/2545 představuje ideální řešení pro malé či domácí kanceláře, kterým poskytuje velké objemy tisku za skvělou cenu,” uvedl Lukáš Jírový, Product Manager tiskáren Samsung.

Tisk s nízkými náklady

Samsung tradičně myslí i na úsporu energie, která je zvláště důležitá pro malé podniky, kde jsou pevné marže a prostřednictvím nákladově výhodného tiskového řešení může být dosaženo finanční úspory. Nízká spotřeba energie během tiskové operace dosahující v průměru 360w/h je způsobem, jak dosáhnout finanční úspory. Srovnatelné modely v tomto segmentu tiskáren mají průměrnou spotřebu 495 w/h, takže tiskárny Samsung ML-2540/2545 nabízí 18% vylepšení z hlediska spotřeby energie.

Jednoduché ovládání a vysoký výkon

Vedle funkcí One touch Print Screen či Easy Power Off nabízí tiskárny Samsung ML-2450/2545 funkci AnyWeb Print 2.0, což je jednoduchý nástroj jak snadno vybírat a přetahovat obsah z různých webových stránek do okna s výstřižky v prohlížeči, které lze vytisknout. Tento postup dovoluje zvýšit efektivitu při tisku nalezených online položek a prostřednictvím úspory inkoustu a papíru dochází k úspoře financí.
Tiskárny jsou vybaveny krytem na prach a zabudovaným zásobníkem papíru s kapacitou 250 listů a vysokorychlostním připojením prostřednictvím USB 2.0, které umožňuje propojení s dalšími zařízeními. Rychlost tisku 24 listů za minutu zajišťuje 300 MHz procesor, který doplňuje vysoká kvalita tisku s rozlišením 1200 x 1200 dpi. Příjemným benefitem tiskáren je jejich nízká hladina hluku, která zůstává pod 53 decibely.

Tiskárny Samsung ML-2540/2545 budou na českém trhu dostupné od 1. 9. 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 2230 Kč. Model Samsung ML-2540 bude dodáván v šedé barvě a Samsung ML-2545 v barvě bílé.

Témata článku: Print, Print Screen, Screen, Benefit, TomTom One

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky